Zobacz temat - [R75] Alternatywa katalizator pierwszego.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Alternatywa katalizator pierwszego.

daniel18c - Nie Sty 22, 2017 11:17
Temat postu: [R75] Alternatywa katalizator pierwszego.
Witam,
Niestety nie znalazłem na forum za dużo nic o wspawaniu czegos innego w zamian za pierwszy katalizator, który u mnie jest wypruty I coś w nim lata dzięki czemu przy zimniejszym silniku coś tam sobie lata i wydaje metaliczne dźwięki. Szukam czegoś w zamian, z tego co mówił mechanik ponoc ciężko będzie wspawac bez robienia fuszerki np. Strumienice czy coś w ten desen. Myślałem o kacie ale nowy to koszt około 1000 zł wraz ze wspawaniem, a to raczej w grę nie wchodzi. Ma ktoś jakiś pomysl/linki/ coś, co u siebie robil i zdało egzamin?

Dzieki za porade.

dj_darco - Pią Sty 27, 2017 23:32

Żadna modyfikacja nie wyjdzie na dobre. Nie wycinaj kata bo przeglądu Ci nie podbiją jak Ci sprawdzą spaliny to po pierwsze po drugie modyfikacje tego wydechu to spadek mocy. Kata kupisz za ok 700zł
http://allegro.pl/kataliz...6676651890.html

kos3 - Sro Mar 01, 2017 18:44
Temat postu: Re: [R75] Alternatywa katalizator pierwszego.
daniel18c napisał/a:
Witam,
Niestety nie znalazłem na forum za dużo nic o wspawaniu czegos innego w zamian za pierwszy katalizator, który u mnie jest wypruty I coś w nim lata dzięki czemu przy zimniejszym silniku coś tam sobie lata i wydaje metaliczne dźwięki. Szukam czegoś w zamian, z tego co mówił mechanik ponoc ciężko będzie wspawac bez robienia fuszerki np. Strumienice czy coś w ten desen. Myślałem o kacie ale nowy to koszt około 1000 zł wraz ze wspawaniem, a to raczej w grę nie wchodzi. Ma ktoś jakiś pomysl/linki/ coś, co u siebie robil i zdało egzamin?

Dzieki za porade.


Mam pierwszego kata: KAT001 na sprzedaż do rovera 75// 2,5v6, wkład katalizatora jest cały mogę wysłać zdjęcia z obu stron, jedyny mankament polega na tym ze trzeba by go zespawać.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz z_kos@tlen.pl