Zobacz temat - [R75]Rave-wersja papierowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]Rave-wersja papierowa

polonia33 - Wto Sty 31, 2017 21:52
Temat postu: [R75]Rave-wersja papierowa
Witam, czy ktoś z forum byłby w stanie wydrukować Rave i zrobić z tego ala książkę ze schematami? Płacę od ręki;D
dawidd - Wto Sty 31, 2017 22:13

to chyba będzie ze 3 tomy :)
Po co Ci takie ustrojstwo - znaleźć w tym coś będzie graniczyło z cudem a jak juz chcesz to idz do drukarni i większość drukarni zrobi taki przedruk i to wcale nie za jakieś kolosalne pieniądze.

polonia33 - Sro Lut 01, 2017 16:29

może być tylko dla Rovera 75 CDT, bo mnie już krew zalewa z tym Rave na kompie, ciągle wyskakuje jakiś błąd i nie mogę otworzyć wszystkich plików, dlatego nie chcę już się denerwować i instalować kolejnego programu, tylko kupić wersje papierową dla mojego modelu ze schematami, i nawet lepiej jak się dłubie przy aucie mieć papier w ręku i porównywać. Jak by znalazł się ktoś miły kto by wydrukował CDT i zaproponował cene za to, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
prebenny - Sro Lut 01, 2017 17:50

polonia33 a ja Ci się spytam jaki się pojawia błąd i skąd masz Rave.
longer86 - Sro Lut 01, 2017 20:49

I ja spytam, wiesz ile to stron i ze na a4 niezbyt to wyjdzie bo schematy drukuje niewyraźnie.

Do tego grzebanie przy aucie i wersja papierowa buhaha kazda stronę zalamiminujesz?

kalafior - Sro Lut 01, 2017 22:54

longer86 napisał/a:
longer86 napisał/a:

Do tego grzebanie przy aucie i wersja papierowa buhaha kazda stronę zalamiminujesz?



czego sie smiejesz :mrgreen:

dj_darco - Sro Lut 01, 2017 23:14

pewnie miał auto data w wersji ksero :P
Po pół roku używania w warsztacie wygląda profesjonalnie :)
Po roku już liter nie widać :P

longer86 - Czw Lut 02, 2017 09:19

Mialem 70 stron instrukcji do radia alpine iva-d300r
Montaż radia, troche czasu spedzily kartki w bagażniku i przyznam ze w obecnej dobie sprzętów elektronicznych to szkoda papieru. Po kilku użycia zwłaszcza przy naprawie czegos bedzie po prostu syf.

SeniorA - Czw Lut 02, 2017 10:24

CD-R
sTERYD - Czw Lut 02, 2017 11:37

jak już, to na czas reperancji wydrukować sobie stronę-dwie, a potem wyrzucić. Wydrukowanie całości nie będzie ani ekonomiczne, ani wygodne w użyciu.