Zobacz temat - Rover 75 1.8 T Prośba o ocene
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75 1.8 T Prośba o ocene

bolcik - Wto Mar 07, 2017 15:48
Temat postu: Rover 75 1.8 T Prośba o ocene
Witam,
poniewaz szukam Roverka w dalszym ciagu a na rynku nie ma nic interesujacego jesli chodzi o 45 to pomyslalem o 75. Czy ktorys z kolegow majacych wieksza stycznosc z nimi moglby rzucic okiem na to ogloszenie? Mozna cos zauwazyc na tych zdjeciach? Prosilbym o rade.
https://www.otomoto.pl/of...html#28e6c84c6a

adam_26 - Sro Mar 08, 2017 19:44

Na pewno kiepskie wyposażenie brak tempomatu, grzanych foteli, kontroli trakcji, poza tym ciężko się coś doszukać.
AdaskoC - Czw Mar 09, 2017 09:23

adam_26 napisał/a:
Na pewno kiepskie wyposażenie brak tempomatu, grzanych foteli, kontroli trakcji,


W 75 z tym silnikiem nie zastaniesz tempomatu i kontroli trakcji. Typowa Bieda Edition jak to większość poliftowych modeli sprowadzanych do PL :)

longer86 - Czw Mar 09, 2017 10:13

mnie zastanawiają listwy pod kolor budy na drzwiach... to chyba nie standardowa opcja przy 75. czyżby cały malowany?
0L0 - Czw Mar 09, 2017 10:57

Longer, w wersji Contemporary chyba jest to standard. U mnie jest tak samo :)
R75 - Czw Mar 09, 2017 22:24

AdaskoC napisał/a:
Typowa Bieda Edition jak to większość poliftowych modeli sprowadzanych do PL :)


były tez dużo "uboższe" wersje np. bez klimy, elektryki itd, wiec nie ma co narzekać ;)

bolcik,

+ lusterko z czujnikiem deszczu
+ szyberdach
+ siedzenia
+ czujniki parkowania
+ komputer (jeżeli dobrze widzę)

sprawdzić toafem przebieg, wentylator, co2 na stacji, jeżeli ok to warto się zastanowić :)

bolcik - Pon Mar 13, 2017 05:59

Dziekuje za odzew i rady. Oczywiscie lepiej byloby trafic jakis fajny 2.5 ale sami wiecie ze u nas ciezko z tym a do Holandii jechac w ciemno mi sie nie usmiecha :)
AdaskoC - Pon Mar 13, 2017 07:52

bolcik napisał/a:
Dziekuje za odzew i rady. Oczywiscie lepiej byloby trafic jakis fajny 2.5 ale sami wiecie ze u nas ciezko z tym a do Holandii jechac w ciemno mi sie nie usmiecha


Z czym lepiej trafić na 2.5? Jak dla mnie oprócz dzwięku silnika i większej mocy, to nie widzę więcej plusów w 2.5 względem 1.8T.

Naprawa 1.8T jest bajecznie tania względem V6, a serwis bieżący taki jak np rozrząd, jest ponad 4 razy tańszy.

Sprawne 1.8T też się ładnie odpycha :)

bolcik - Pon Mar 13, 2017 08:09

Jakos zauwayzlem ze 2.5 maja lepsza wersje wyposazenia. A moze to tylko przypadek ze tak trafialem?