Zobacz temat - [R75] Problemy z nawigacją, silnikiem i wieloma innymi.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problemy z nawigacją, silnikiem i wieloma innymi.

WaSSyyLL1996 - Wto Mar 14, 2017 19:19
Temat postu: [R75] Problemy z nawigacją, silnikiem i wieloma innymi.
Witam parę miesięcy po kupnie Rovera 75 zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Mianowicie po kolei
- silnik stracił na mocy jedzie gorzej niż moje poprzednie auto z silnikiem VW D 68 konnym
- silnik strasznie kopci, zaczął głośniej chodzić, klekot stał się strasznie głośny, spalanie nie spada poniżej 10l nawet w trasie
- czytnik navi nie przyjmuje płyty nawigacji (chodzi także o płyty ori rovera które dostałem razem z wozem) płyty przyjmuje i po chwili wysuwa
- kontrolki ABS, Kontroli Trakcji, Poduszek parę dni temu zapaliły się w trasie i tak do tej pory nie zgasły
- w tej samej trasie przestało działać radio prosząc znów o kod którego nie mam, jest jakaś możliwość jego zdobycia/odkodowania?
Proszę o pomoc, auto kupiłem parę miesięcy temu i do tej pory jeździło w miarę dobrze wiedziałem tylko o lekkiej stłuczce gdyż spytałem się sprzedającego o lekkie różnicę lakieru z przodu. Zauważyłem także lekką nie równą pracę silnika, pompa sprzęgła też padła ale narazie dolewam płynu ponieważ wydaje mi się że powyższe niektóre rzeczy mogą być ważniejsze a na pewno silnik.