Zobacz temat - Przepiękny MG ZT, tok 2005, 2.0 diesel, na sprzedaż
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Auto - Przepiękny MG ZT, tok 2005, 2.0 diesel, na sprzedaż

Livia - Pon Kwi 03, 2017 14:10
Temat postu: Przepiękny MG ZT, tok 2005, 2.0 diesel, na sprzedaż
Witajcie,

Jestem niepalącą kobietą. Serio! :)

Pamiętam jak dziś, gdy wypatrzyłam MG na sprzedaż w 2010 i musiałam go mieć! Szybko pozbyłam się ówczesnego auta, dałam 30 tysi i weszłam w posiadanie czarnej bestii. Wtedy robiła ogromne wrażenie i ... robi do dziś! Samochód ten jest tak rzadki i niespotykany, że właściciele samochodów za sto koła, nie znając marki (i wartości ;) ) MG, mówią mi, że mam zajebisty samochód :) Jego rzadkość jednak nie przeszkadza w naprawach - zbudowany jest na podzespołach Rovera 75, tylko niektóre elementy są typowe dla MG. Tak sobie myślę, że po 7 latach nadszedł czas by się rozstać. Z bólem serca bo przeszliśmy razem wiele - zawsze dzielnie się spisywał.

Jeśli przeszedł Ci przez myśl pomysł kupna mojego MG chciałabym, żebyśmy mieli jasność - przemierzając się do sprzedaży mojego MG podam Tobie wszystkie jego wady - nic nie zamierzam ukrywać. Nie mogę powiedzieć, że stan samochodu jest doskonały i mucha nie siada - ale stan jest na prawdę dobry mechanicznie! Cena jednak nie podlega żadnej negocjacji dlatego, że jest to samochód wyjątkowy, niepowtarzalny, z charakterem, robiący wrażenie. Wydając na niego 12 tysięcy nie kupujesz golfa igły, którego nikt nie zauważy wśród innych aut, nie kupujesz wypieszczonego focusa, który zlewa się z milionem innych samochodów, nie kupujesz przeciętniaka, którego potem nie możesz znaleźć na parkingu bo wygląda jak każdy inny samochód - kupujesz samochód z duszą! Nie jest to samochód do wjeżdżania pod krawężniki, nie jest to auto do wjeżdżania w studzienki, przy garbach musisz zwalniać do zera bo to nie jest pływająca skoda ;) To MG na sztywnym zawieszeniu :)

Plusy:
- kozacki wygląd
- szyber
- elektrycznie ustawiane przednie siedzenia
- podgrzewanie tyłka
- skórzana tapicerka (dla mnie już minus bo zostałam wege, ale dla większości to nadal plus)
- piękne felgi 17 calowe plus mniej piękny zimowy komplet
- przyciemniane szyby
- automat
- twarde, sztywne zawieszenie
- lampy xenonowe + LEDy postojowe
- elektrycznie ustawiane lusterka

Minusy:
- klima nie działa - nigdy nie podeszłam do jej naprawy bo lato w Polsce jest krótkie, a ja lubię jak jest ciepło, ale rozeznałam się i jeśli chcesz ją mieć musisz dać 1500zł na wentylator klimy
- lakier ma rysy od kurtki, torebki, pedału rowera i kota
- uszczelka na tylnej szybie jest parchata
- tapicerka ma w jednym miejscu rysę na tylnym fotelu
- okno kierowcy zamyka się na raty - nie jednym ciągiem
- folia przyciemniająca szyby jest od środka już brzydka - warto pomyśleć nad wymianą
- jak płyta wyjeżdża z odtwarzacza, musisz jej pomóc palcem :)

Miałam nim dwie stłuczki, bo mam fatalny nawyk pisania smsów w trakcie jazdy, ale zawsze dany element był wymieniany, nigdy nie kładłam szpachlu (szpachli? nie wiem jak to się odmienia).

Proszę Cię, zanim przyjedziesz i powiesz mi, że stan nie jest idealny, obczaj sobie fury w tym przedziale cenowym, włącz filtry: ;automat, skórzana tapicerka, szyber, xenon i zobacz jakie auta możesz mieć w tej cenie. Zobacz też ile jest MG w Polsce i jaki jest wybór wśród 2005 rocznika (ostatni wyprodukowany). Potem przyjedź :)

P.S. Kot nie jest w cenie samochodu. Za kota trzeba dać kolejny tysiąc - pilnuje auta jak najlepszy alarm.

Pozdrawiam
Aga

P.S. 2. Przepraszam, ale nie mam cierpliwości do zmniejszania tych zdjęć. Po kilku próbach udało mi się zmniejszyć jedno. Gdyby ktoś chciał więcej, proszę się kontaktować:
conceited@onet.eu lub telefonicznie 697038944