Zobacz temat - XXXI Zlot ogólnopolski - temat organizacyjny - pytania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XXXI Zlot ogólnopolski - temat organizacyjny - pytania

SyntaX - Wto Kwi 04, 2017 09:25

Pytanie jak wygląda temat atrakcji dla dzieci.
Moja 6 letnia chrześnica bardzo lubi motoryzacje i takie imprezy.
Może namówię siostrę na dojechanie do nas w sobotę rano :cool:
Chrześnica bardzo lubi rajdy na orientacje to miała by super zabawę. :mrgreen:

Majkel1993 - Czw Kwi 06, 2017 00:56

Jest możliwość żeby dolecieć do Was na sam weekend? Powiedzmy od soboty z ranca? Nie wyrwe sie z roboty akurat w tym terminie, a naprawde chętnie bym wpadł chociaż na te dwa dni.. :)
longer86 - Czw Kwi 06, 2017 10:55

Majkel1993, jesli zlot będzie miał podobny harmonogram to w sobotę jest rajd, a wieczorem pewnie jakiś grill ognisko, zlot trwa do niedzieli głównie ze względu żeby po piwku przy kiełbasce spokojnie wrócić w niedzielę do domu.

w piątek atrakcja która by Cie ominęła to tor kartingowy w Bydgoszczy, tak wynika z rezerwacji na stronie toru ;) (rezerwacja do godziny 17).

Oczywiście możesz wpaść na sobotę/ niedzielę zapraszamy.
Kiedy pojawi sie formularz rejestracji, wybierzesz dla siebie dogodne opcje.

Ale załatwiaj urlop na piątek

siemion_ - Czw Kwi 06, 2017 16:22

a nawet na czwartek :)
AndrewS - Czw Kwi 06, 2017 16:35

bedzie hamownia ??
Majkel1993 - Czw Kwi 06, 2017 17:22

longer86 napisał/a:
Majkel1993, jesli zlot będzie miał podobny harmonogram to w sobotę jest rajd, a wieczorem pewnie jakiś grill ognisko, zlot trwa do niedzieli głównie ze względu żeby po piwku przy kiełbasce spokojnie wrócić w niedzielę do domu.

w piątek atrakcja która by Cie ominęła to tor kartingowy w Bydgoszczy, tak wynika z rezerwacji na stronie toru ;) (rezerwacja do godziny 17).

Oczywiście możesz wpaść na sobotę/ niedzielę zapraszamy.
Kiedy pojawi sie formularz rejestracji, wybierzesz dla siebie dogodne opcje.

Ale załatwiaj urlop na piątek


Mam wrażenie prawie nieodczuwalnego, DELIKATNEGO nacisku.. :mrgreen:

Postaram się z tym piątkiem - może coś ugram :)

Jeśli nie to mam nadzieję, że wpadnę na sobotę/niedzielę chociaż spokojnie pogadać :)

SyntaX - Pią Kwi 07, 2017 09:22

Jak co roku tak i tym razem zapewniam obsługę serwisową i pomoc na torze oraz podczas rajdu.
Dodatkowo w tym roku każdy uczestnik zlotu może wygrać cenną nagrodę w postaci zestawu kluczy NEO ufundowanego przez moją firmę.
Zatem zapisujcie się i ... do zobaczenia.

siemion_ - Pon Kwi 17, 2017 10:49

AndrewS napisał/a:
bedzie hamownia ??


jesteśmy w trakcie poszukiwań. Niestety w tym samym czasie AGMA ma zlot Nissana i nie może nasz obsłużyć.

flow - Nie Kwi 30, 2017 11:27

Czy któraś z osób dysponuje działającym głośnikiem do MG ZRa i chciałaby go odsprzedać?
Remigiusz - Czw Maj 04, 2017 12:38

Jest już jakiś harmonogram żeby można było rozplanować cały zlot :?:
siemion_ - Czw Maj 04, 2017 22:51

http://roverki31.syskonf.pl/
Remigiusz - Czw Maj 04, 2017 23:23

siemion_ napisał/a:
http://roverki31.syskonf.pl/


Trzeba bedzie jechac juz widze tam w srode :D

prebenny - Pią Maj 05, 2017 10:31

siemion_ a hamownia będzie?
maniu48 - Pią Maj 05, 2017 10:59

Peb, a po co Ci ona??
prebenny - Pią Maj 05, 2017 16:28

Chce znowu wjechać bez zderzaka :)
MARGOS - Nie Maj 07, 2017 19:39

prebenny napisał/a:
Chce znowu wjechać bez zderzaka :)

:mrgreen:
Spoko, coś wymyślimy!

AndrewS - Nie Maj 07, 2017 19:44

siemion_ napisał/a:
AndrewS napisał/a:
bedzie hamownia ??


jesteśmy w trakcie poszukiwań. Niestety w tym samym czasie AGMA ma zlot Nissana i nie może nasz obsłużyć.


pytalem juz :razz:

prebenny - Nie Maj 07, 2017 20:03

AndrewS wiem ;) Ale od tamtego czasu żadnego info nie było czy się znaleźć udało czy nie. A na syskonfie o hamowni nic nie wspomniane więc :(
siemion_ - Nie Maj 07, 2017 20:17

więc szukamy nadal, nic nie szkodzi żeby do tych poszukiwań się przyłączyć :)
kuba137 - Pią Maj 12, 2017 08:47

Cześć,
w formularzu rejestracji istnieje pozycja "spływ kajakowy". W którym momencie zlotu zaplanowana jest ta atrakcja. W harmonogramie ani słowa.
Nie, żebym narzekał na nadmiar albo niedomiar atrakcji... :)

Padzer - Pią Maj 12, 2017 13:41

Czy będzie szansa wgrać nowej mapy paliwowej do rovera 75 2.0 cdt ze 116 KM podnieść na ok 150 KM?
longer86 - Pią Maj 12, 2017 14:13

Po to nie musisz jechac aż do bydgoszczy
siemion_ - Pią Maj 12, 2017 22:49

kuba137 napisał/a:
Cześć,
w formularzu rejestracji istnieje pozycja "spływ kajakowy". W którym momencie zlotu zaplanowana jest ta atrakcja. W harmonogramie ani słowa.
Nie, żebym narzekał na nadmiar albo niedomiar atrakcji... :)


kuba137 atrakcja wypadła z racji tego, że trzeba by się było pojawić na miejscu już około 10 rano (dla przyjezdnych był by to spory problem). Potem jeszcze transport na miejsce spływu i powrót. Spływ potrwał by około 5-6 godzin, logistyka kolejne 2 więc uznaliśmy że to za duże obciążenie.

longer86 - Pią Maj 12, 2017 22:50

siemion_, jak już tu skrobiesz , co wchodzi w skład grill'a tego za 50 zł?
siemion_ - Pią Maj 12, 2017 22:55

Co roku powraca temat grilla. Będzie to kolacja grillowa połączona z ogniskiem. Do tego napoje i piwo. Z głodu nie umrzemy.
Raptile - Pią Maj 12, 2017 23:03

Ta napewno ;D
longer86 - Pią Maj 12, 2017 23:37

siemion_ napisał/a:
Z głodu nie umrzemy.


Po doświadczeniach jakie zafundowała nam chytra baba z gierłachowa... :D

Remigiusz - Pią Maj 12, 2017 23:53

Pytanie jak dodac jedzenie do drugiej osoby ? Bo pokoj liczy na dwie osoyb ale juz jedzenia niet :neutral: :?:
Majkel1993 - Sob Maj 13, 2017 00:49

Remigiusz napisał/a:
Pytanie jak dodac jedzenie do drugiej osoby ? Bo pokoj liczy na dwie osoyb ale juz jedzenia niet :neutral: :?:


Podłączam się do pytania :)

Dodatkowo mam jeszcze jedno.. do kiedy można wypełniać formularz rejestracji? Zanim rozpatrzą mi urlop to miiiiiinie...

siemion_ - Sob Maj 13, 2017 06:17

Remigiusz napisał/a:
Pytanie jak dodac jedzenie do drugiej osoby ? Bo pokoj liczy na dwie osoyb ale juz jedzenia niet :neutral: :?:


Pokój liczy na jedną osobę, każdy uczestnik imprezy będzie rejestrowany osobno, zatem jeśli ktoś zabiera ze sobą np. żonę, musi przejść proces rejestracji dwukrotnie.

adam_26 - Sob Maj 13, 2017 09:34

siemion_ napisał/a:
Remigiusz napisał/a:
Pytanie jak dodac jedzenie do drugiej osoby ? Bo pokoj liczy na dwie osoyb ale juz jedzenia niet :neutral: :?:


Pokój liczy na jedną osobę, każdy uczestnik imprezy będzie rejestrowany osobno, zatem jeśli ktoś zabiera ze sobą np. żonę, musi przejść proces rejestracji dwukrotnie.

siemion_ tylko jest taki motyw że jak w formularzu się zaznaczy osobę towarzyszącą to od razu noclegi mnoży x2, a posiłków już nie. Więc domyślam się że w takiej sytuacji rejestrując 2 osobę towarzyszącą nie trzeba już wybierać noclegów a same posiłki ?? Jeszcze jedno czy osoba towarzysząca ma się rejestrować jako sympatyk gdy przyjeżdża z klubowiczem ?? Zwykle była chyba jeszcze trzecia opcja do wyboru o ile dobrze pamiętam (chodzi o tą opłatę za uczestnictwo).

longer86 - Sob Maj 13, 2017 11:09

adam_26 napisał/a:
siemion_ tylko jest taki motyw że jak w formularzu się zaznaczy osobę towarzyszącą to od razu noclegi mnoży x2, a posiłków już nie.


O dokladnie to...

siemion_ - Sob Maj 13, 2017 13:00

adam_26 napisał/a:
siemion_ napisał/a:
Remigiusz napisał/a:
Pytanie jak dodac jedzenie do drugiej osoby ? Bo pokoj liczy na dwie osoyb ale juz jedzenia niet :neutral: :?:


Pokój liczy na jedną osobę, każdy uczestnik imprezy będzie rejestrowany osobno, zatem jeśli ktoś zabiera ze sobą np. żonę, musi przejść proces rejestracji dwukrotnie.

siemion_ tylko jest taki motyw że jak w formularzu się zaznaczy osobę towarzyszącą to od razu noclegi mnoży x2, a posiłków już nie. Więc domyślam się że w takiej sytuacji rejestrując 2 osobę towarzyszącą nie trzeba już wybierać noclegów a same posiłki ?? Jeszcze jedno czy osoba towarzysząca ma się rejestrować jako sympatyk gdy przyjeżdża z klubowiczem ?? Zwykle była chyba jeszcze trzecia opcja do wyboru o ile dobrze pamiętam (chodzi o tą opłatę za uczestnictwo).


Poprawione. Małe przeoczenie, nie odznaczyłem jednego ptaszka :)
teraz wszystko powinno być w porządku i dziękuje za czujność.

Majkel1993 - Sob Maj 13, 2017 17:39

Ponawiam pytanie, żeby nie zaginęło. Do kiedy aktywny jest formularz rejestracji, to znaczy do kiedy mogę się swobodnie zarejestrować? Nie wiem kiedy dostanę ostateczną odpowiedź odnośnie urlopu, a nie chcę rejestrować się na 84 razy tylko wolę raz a porządnie :)
siemion_ - Sob Maj 13, 2017 18:08

Majkel1993 napisał/a:
wolę raz a porządnie :)


:) idź do szefa wal pięścią w stół, raz ale porządnie i się problem rozwiąże.

A tak na poważnie to do końca maja, potem zwalniamy miejsca. Potem kto pierwszy ten lepszy.

Majkel1993 - Sob Maj 13, 2017 19:28

siemion_ napisał/a:
Majkel1993 napisał/a:
wolę raz a porządnie :)


:) idź do szefa wal pięścią w stół, raz ale porządnie i się problem rozwiąże.

A tak na poważnie to do końca maja, potem zwalniamy miejsca. Potem kto pierwszy ten lepszy.


ohoho ho ho.. :) Dobra. Wielkie dzięki. Niestety istnieje też takie prawdopodobieństwo, że weekend też będzie pracujący, także jak na razie po prostu wolę się nie rejestrować. Pożyjemy zobaczymy, jak nie wyjdzie to innym razem :)

hedgard1 - Pią Maj 26, 2017 14:52

Jeżeli się ogarnę to wpadam!
Bo miałem małą przygodę i tył trochę ucierpiał zderzak i klapa do wymiany jak to ogarnę to wpadam! ;)

[ Dodano: Pią Maj 26, 2017 14:52 ]
a co jeżeli chcę was odwiedzić tylko z czwartku na piątek? Ponieważ weekend zajęty czy opłatę muszę uiścić w pełnej kwocie 70zł?

longer86 - Pią Maj 26, 2017 15:16

co do opłaty to wypowie sie pewnie prezes, ale najlepiej zawitać przynajmniej na cały piątek lub chocby sobotę....
AndrewS - Sro Maj 31, 2017 17:38

widze ze pokoje sa 2-osobowe, jak jedziemy we trójkę, to Miki bedzie mial dostawkę ??

hmmm albo ja bede z Senem w jednej dwojce, a Sylwia z Mikim w drugiej dwojce

longer86 - Sro Maj 31, 2017 20:02

Pytałem siemiona, mowil ze pokoje sa tez 3 i 4 osobowe, ale nie wiem jak to dokladnie wygląda
siemion_ - Sro Maj 31, 2017 20:32

AndrewS napisał/a:
widze ze pokoje sa 2-osobowe, jak jedziemy we trójkę, to Miki bedzie mial dostawkę ??

hmmm albo ja bede z Senem w jednej dwojce, a Sylwia z Mikim w drugiej dwojce


Ty będziesz z Mikim a Sylwia z Senem :)

są trójki i czwórki ale system tego nie ogarnia, albo system to ogarnia i operator się nie sprawdził. Pozostaje nam zatem ręczna robótka żeby to poukładać. Więc wszystko będzie opanowane jak zawsze :P

SyntaX - Sro Maj 31, 2017 20:50

Tylko nie dawajcie mi pijaków do pokoju bo biorę bimber :twisted: :twisted: :mrgreen:
AndrewS - Sro Maj 31, 2017 21:11

siemion_ napisał/a:
Ty będziesz z Mikim a Sylwia z Senem :)


buahahahaa no tak, zostanie w rodzinie :mrgreen:

siemion_ - Sro Maj 31, 2017 23:42

[ Dodano: Pią Maj 26, 2017 14:52 ]
a co jeżeli chcę was odwiedzić tylko z czwartku na piątek? Ponieważ weekend zajęty czy opłatę muszę uiścić w pełnej kwocie 70zł?[/quote]

sama integracja nic nie kosztuje :) , co innego gdybyś chciał pojeździć po torze, pojechać w rajdzie. Tu już opłacamy składkę klubową lub opłatę zlotową.

SyntaX - Czw Cze 01, 2017 18:38

Panowie zostały dwa tygodnie.
Czas na kilka porad praktycznych.
https://www.youtube.com/watch?v=Wj93hSiVmZI

Szykujcie się na upały :)

Piątek 16.06.2017
Noc 22 (20,6) 1000 hPa 3 m/s
Zachmurzenie małe, możliwe słabe opady deszczu
Dzień 29 (28,5) 1002 hPa 3 m/s
Pogodnie
Sobota 17.06.2017
Noc 16 (11,6) 1007 hPa 5 m/s
Pogodnie
Dzień 29 (28,5) 1002 hPa 3 m/s

AndrewS - Pią Cze 02, 2017 10:50

taaaa ledwo pogoda z dnia na dzien sie sprawdza :mrgreen:
longer86 - Pią Cze 02, 2017 22:02

Zapytuje z zaciekawieniem o dyscyplinę konkurencji rover vs mg bo nie wiem dla których grać :p
siemion_ - Sob Cze 10, 2017 20:41

longer86 napisał/a:
Zapytuje z zaciekawieniem o dyscyplinę konkurencji rover vs mg bo nie wiem dla których grać :p


mieli wykonać boisko do siatkówki plażowej, niestety nie wiem jaki jest etap. W razie czego zagramy w BOULE. Tego jeszcze nie przerabialiśmy. Zobaczymy kto w te kulki będzie lepszy :)

maciej - Pon Cze 12, 2017 09:22

siemion_, jak chcesz większy turniej urządzić, to mogę wziąć, bo mam komplet w domu - kupiłem rok temu na wakacje, i chyba tylko raz użyłem. :)
siemion_ - Pon Cze 12, 2017 11:30

to zabieraj :P
SyntaX - Pon Cze 12, 2017 15:32

Niech ktoś zabierze:
- Lewarek
- Kobyłki
- Halogen 230V

Mnie już nie ma na warsztacie więc nie wezmę

Rhos - Sro Cze 14, 2017 00:58

tez mam te boule,jak odkopie ze strychu to wezme i ja.

co z tym lerwarkiem?bedzie niezbedny:)

SyntaX - Sro Cze 14, 2017 14:46

Jak masz miejsce to weź
Od której w czwartek w ogóle ktoś się ma tam pojawić ?? Bo ja w sumie mogę być na miejscu już 16-17 w czwartek.

Harry - Sro Cze 14, 2017 17:42

Ja z Eff bede gdzies ok.15
AndrewS - Sro Cze 14, 2017 18:01

My mamy ze 440 km niby 5 godzin jazdy, zamierzamy wyjechać najpóźniej o 8:00
SyntaX - Sro Cze 14, 2017 18:12

No to spoko to zacisnę poślady i tez tak koło 15 będę.
Nie wiem jak jutro z ewentualnymi zakupami.
Rozmawiałem z Prezesem i około 12 będzie w Łodzi.
Rzuciłem hasło ze może jak zajedziemy i będzie pogoda to jeśli się uda kupić jedzonko jutro niezbędne akcesoria może ogarniemy jakiego grilla na plaży :mrgreen: :mrgreen:

Niby jutro święto ale może jakiś wiejski sklep będzie otwarty.

maciej - Sro Cze 14, 2017 18:46

Ja celuję na 15 (może uda się wcześniej), a Kuba nawet sporo wcześniej, ale planował jakiś program turystyczny. :)
maniu48 - Sro Cze 14, 2017 20:06

mam 470km i planuje wyjechac około 8 rano. Co do podnośnika i kobyłek to jeśli tylko mi się zmieszczą to wezmę.
greg-si - Sro Cze 14, 2017 20:20

Podnośnik ja też biorę ;)
SyntaX - Sro Cze 14, 2017 20:28

O super chłopaki bo ja bagażnik mam już zawalony na styk.
Nawet nie chcę myśleć jak się dostanę do lewarka jak mi koło w trasie walnie :razz: