Zobacz temat - [R75] Wrocław Naprawa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Wrocław Naprawa

PressionLife - Nie Kwi 09, 2017 10:46
Temat postu: [R75] Wrocław Naprawa
Cześć,

Od dłuższego czasu nie radzę sobie z moim Roverem, w moim topicu jest opisane co się dzieje, kłopoty z zapłonem nie da się jeździć.

Czy są na forum osoby z Wrocławia bądź kogoś kogo znacie kto mógłby mi pomóc?

Oczywiście nie za darmo, potrzebuje pomocy kogoś kto się zna ponieważ sam nie mogę nic z nim robić, próbuje według tematów ale moja wiedza jest zbyt mała.

Zaczynam nowa pracę od poniedziałku, temat jest dla mnie pilny ponieważ nie będę miał czym dojeżdżać do pracy a chwilowo mojej Kobiety autem dopóki ma wolne.

Sandman - Sro Kwi 19, 2017 13:55

Hej,
czytałem mniej więcej Twój post i szczerze to po kilku stronach się można zgubić ;)
Powiem tak, jestem z Wrocławia, trochę się znam... nie tak jak starzy wyjadacze z forum ale jestem na miejscu. Tylko nie miałem zbytnio z 1,8 do czynienia - ale silnik, jak silnik.

Jeśli potrzebujesz świeżego spojrzenia na sprawę to daj znać na priv co tam najbardziej doskwiera i będziemy myśleć :)

christopher7 - Sro Kwi 19, 2017 17:22

PressionLife, Może przy okazji jakiegoś lokalnego spotu Wrocław/okolice uda ci się w większej ekipie wyeliminować poważniejsze bolączki twojego wozu. Jednak co kilka głów na miejscu (i narzędziówek) to nie jedna...
Motson - Pon Maj 01, 2017 12:12

Ja również z Wrocławia.
Ostatnio też wlaczę cały czas ze swoim R75.
Najpierw rozrusznik, później pompa paliwa przy aku, a teraz prawdopodobnie w baku (auto stoi) :D Zaraz idę na dwór podłączyć się pod kompa :]

MaReK - Pon Maj 01, 2017 12:34

Zaproście marcin.misek do siebie na lokalny spot. Kupcie dużo piwka, to wiele elektroniki Wam ogarnie ;) Niestety uszczelki pod głowicą Wam nie naprawi na parkingu pod TESCO :)
christopher7 - Wto Maj 02, 2017 14:25

Jak za dużo będzie tego piwa to może wam już elektroniki nie ogarnąć... :wink:
Zdecydowanie przy takiej kumulacji usterek hurtowe usunięcie największych bolączek Rovera PressionLife przy okazji spotu będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Dajcie znać kiedy robicie ten spot. Też czasem bywam na Dolnym Śląsku

PressionLife - Wto Maj 02, 2017 20:20

Jestem pod wrażeniem, waszej chęci pomocy - dziękuje szczerze :)

Dorwałem prace w " kurierce " trochę mnie tu nie było, do wszystkich napiszę wiadomości na PM na pewno :)

Co do Spotu - jestem otwarty na propozycje z moim złomkiem :D

MaReK - Sro Maj 03, 2017 15:25

Pod chmurą można ogarnąć tylko elektronikę ew. drobną mechanikę. Resztę należy zrobić w jakimś warsztacie. Gdybyście mieli taki warsztat - byłoby spoko.

A piwo to w formie wynagrodzenia na później ;) W trakcie roboty, to może się źle skończyć :P

PressionLife - Sro Maj 03, 2017 18:33

Póki co Mamy dawce, czekamy na chętnych do pomocy! :D
longer86 - Sro Maj 03, 2017 21:07

MaReK napisał/a:
Pod chmurą można ogarnąć tylko elektronikę ew. drobną mechanikę.


Nie strasz ludzi, gdybym miał wszystko w R naprawiać u mechanika bo pod chmurką sie nie da to juz dawno bym poszedł z torbami, najważniejsze jest samozaparcie ;)

MaReK - Sro Maj 03, 2017 23:44

longer86 napisał/a:
Nie strasz ludzi, gdybym miał wszystko w R naprawiać u mechanika bo pod chmurką sie nie da to juz dawno bym poszedł z torbami, najważniejsze jest samozaparcie

No ale nie kuźwa pod TESCO :)

prebenny - Czw Maj 04, 2017 09:22

MaReK za LIDLem ;) :D
longer86 - Czw Maj 04, 2017 11:11

prebenny napisał/a:
MaReK za LIDLem ;) :D


Ej ej kiedys lidla nie bylo...

prebenny - Czw Maj 04, 2017 12:14

Ale też dajesz radę ;)
Sandman - Czw Maj 04, 2017 17:08

E tam, sporo rzeczy da się ogarnąć "pod chmurką" dobry zestaw narzędzi, samozaparcie i jest ok ;)

Jak masz jakieś miejsce pod blokiem nawet to zawsze możemy się umówić na grzebanie jak będzie ładna pogoda. Może nie wymienimy całego sinika... ale z połowę damy rade ;)

PressionLife - Czw Maj 04, 2017 21:49

Jest chmurka, Tesco, Lidl a nawet Biedronka Panowie ! :D

Bardzo miło Sandman, w tygodniu u mnie ciężko ( taka praca ) ale może przyszły weekend ? :)

marcin.misek - Czw Maj 04, 2017 22:49

PressionLife napisał/a:
może przyszły weekend

I akurate bede we Wrocławiu.. ale dopiero po 19 dostepny ;]

PressionLife - Nie Sie 20, 2017 16:17

marcin.misek napisał/a:
PressionLife napisał/a:
może przyszły weekend

I akurate bede we Wrocławiu.. ale dopiero po 19 dostepny ;]


No co Ty mówisz ? Wspaniale to może zagościsz i rzucisz okiem na Rovera którego już chyba każdy na forum zna i czytał temat po naście razy ? :D

[ Dodano: Nie Sie 20, 2017 16:17 ]
Ekipa, żyjecie ? :D

walkie - Pon Sie 21, 2017 22:23

Ja chętnie podjadę. Tak dawno ludzi z forum nie widziałam, że czas się uaktywnić. Tylko napiszcie gdzie i kiedy :)