Zobacz temat - [MG TF] 2002 120 Stepspeed z Nysy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG TF] 2002 120 Stepspeed z Nysy

Kacu - Nie Kwi 09, 2017 22:20
Temat postu: [MG TF] 2002 120 Stepspeed z Nysy
Witam

Chciałbym się zapytać, czy ktoś zna ten egzemplarz, albo kojarzy jego właściciela ? Przymierzam się do przesiadki na cabrio, i ten egzemplarz wpadł mi w oko. Wstępnie poczytałem już trochę i jedyną rzeczą która mnie martwi to skrzynia. Z jednej strony chciałbym automat (nie zależy mi na osiągach i czasach 0-100 km/h a na wygodzie), z drugiej przeglądając to i inne fora, pisze się że te skrzynie robią właśnie ok 120 000 km i potem trzeba je wyremontować. Gdzieś w Polsce da się to zrobić i jaki jest mniej więcej orientacyjny koszt ? Z uwag co do tego egzemplarza, widzę że ma przednie światła przeciwmgielne, ale nie posiada włącznika. Postaram się zdobyć nr VIN. Za wszelkie rady, informacje będę dozgonnie wdzięczny :)

https://www.otomoto.pl/of...html#xtor=SEC-8

Markzo - Pon Kwi 10, 2017 05:57

Koszta naprawy skrzyni to ok 3-4k pln z tego co pamietam. Jak w czasie jazdy szarpie a na postoju po rozgrzaniu i wrzuceniu D na hamulcu wydaje dzwieki jakby ktos kota mielil to uciekaj daleko ;) przymierzalismy sie do takiej skrzyni, jezdzi sie calkiem spoko, ale wlasnie byla walnieta i padlo na zwykly manual ;)
bociannielot - Pon Kwi 10, 2017 11:11

Ja bym w ogóle uciekał bo to handlarz a takich aut się od handlarzy nie kupuje :)
Pawkaz - Pon Kwi 10, 2017 12:37

bociannielot napisał/a:
takich aut się od handlarzy nie kupuje

W ogóle nie warto kupować auta od handlarza, ponieważ :
1)Kręcą nagminnie liczniki, ukrywają wady, myją silniki, kupują książki serwisowe
2)Nie znają historii auta.
Lepiej poświęcić więcej czasu i kupić auto od prywatnej osoby.

Kacu - Pon Kwi 10, 2017 18:53

Jeżeli to faktycznie handlarz, to ja temat odpuszczam :) Dziękuje bardzo za pomoc :)
he3 - Wto Kwi 11, 2017 21:44

Kacu napisał/a:
Jeżeli to faktycznie handlarz, to ja temat odpuszczam :) Dziękuje bardzo za pomoc :)


Gratuluje inteligencji, bo handlarze mają same złomy a prywaciarze igiełki.
Cóż za wspaniały tok myślenia albo jego brak :brawo:

bociannielot - Sro Kwi 12, 2017 09:51

he3, to kup sobie od handlarza bardzo niszowe auto drogie w naprawach w stosunku do jego wartości, nikt Ci nie zabrania :ok: i nie obrażaj kolegi inteligencji bo taki ton to akurat bardzo źle o jej poziomie u Ciebie świadczy :wink: