Zobacz temat - KALENDARZ - 2018!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Informacje Ogólne - KALENDARZ - 2018!

siemion_ - Pon Kwi 17, 2017 09:23
Temat postu: KALENDARZ - 2018!
Trwa kolejna edycję kalendarza na rok 2018. Budzimy się ze snu zimowego.
Poniżej przedstawiamy regulamin fotograficznego konkursu kalendarzowego!

1. Zdjęcia do konkursu można zgłaszać NAJPÓŹNIEJ do 12 listopada 2017 na adres mailowy: foto(at)roverki.pl
WAŻNE - prosimy o umieszczeniu swojego nicku w treści maila.

Terminarz:

30 kwietnia - zakończenie I etapu.
30 czerwca - zakończenie etapu II
15 lipca - zakończenie konkursu na "naj-foto" zlotowe
30 września - zakończenie etapu III
12 listopada - zakończenie etapu IV

2. Na zakończenie każdego etapu pojawi się w podsumowanie, w którym przedstawimy zwycięzcę danego etapu.

3.Forma wyboru zdjęć pozostaje bez zmian, jak w edycji kalendarza 2016 i 2017. O jakość i spójność fotografii, które znajdą się w kalendarzu 2018 zadba komisja wyłoniona przez Zarząd Klubu w składzie: maniaq, siemion_, Markzo.

4. Tematyka zdjęć to auta marek Rover, MG i Land Rover. To, w jakiej scenerii zdjęcia zostaną zrobione zależy tylko od Waszej kreatywności i możliwości. Zachęcamy do eksperymentowania i zabawy z fotografią, niecodzienne zdjęcia z pomysłem mają większą szansę na wygraną!

5. Niezbędnym wymogiem technicznym jest POZIOMY kadr fotografii. Dopuszczamy zdjęcia z aparatów fotograficznych jak i telefonów komórkowych, z wyjątkiem zdjęć czarno-białych oraz wykonanych w sepii. Prosimy o nadsyłanie fotografii w jak najwyższej rozdzielczości i jak najlepszej jakości.

5a. Prosimy również o nadsyłanie fotek detali, ciekawostek, elementów ozdobnych, komór silnika, wnętrza etc. Zdjęcia te zostaną również wykorzystane przy tworzeniu kalendarza.

6.Zdjęcia mogą wysłać zarówno Klubowicze, Sympatycy oraz Członkowie Komisji. Na każdy etap można przesłać maksymalnie 10 fotografii. Jeśli jednak zdjęcie Klubowicza i Sympatyka będzie na tym samym poziomie estetycznym czy artystycznym, to wybrane zostanie zdjęcie Klubowicza. Ponadto w kalendarzu może znaleźć się tylko raz dany samochód.

7. W tej edycji będzie jedno głosowanie, na podstawie którego zostanie wyłoniona zwycięska fotografia. To konkurs na „najlepszą fotografię ze zlotu letniego” przedstawiającą samochód naszych marek. Prace nadsyłać będzie można do 30 czerwca, z otrzymanych prac komisja wybierze te, które spełniają wymogi techniczne i opublikuje je na stronie klubowej do 15 lipca. Głosować będziemy od 01 do 10 lipca. Fotka z największą liczbą głosów znajdzie się na czerwcowej karcie kalendarza 2018.

Z nadesłanych przed Was prac komisja wybierze 11 zdjęć, czerwcowe będzie wyborem Klubowiczów i Sympatyków.

Dodatkowo, w czasie Zlotu Jesiennego przeprowadzimy Fotoloteriadę a jej zwycięzca również znajdzie się na kartach kalendarza

W przypadku jakichkolwiek wątpliwość prosimy o kontak z nami.
Dziękujemy za pierwsze zdjęcia i do dzieła.

siemion_ - Wto Sty 09, 2018 13:09

to chyba na tę chwilę najlepszy sposób dystrybucji kalendarza klubowego ROVERki.pl

http://allegro.pl/show_item.php?item=7126527400

Tylko 45 sztuk, warto się pośpieszyć, wysyłka od ręki po zalicytowaniu.
.

sobierw - Czw Sty 03, 2019 22:23

Witam, czy będzie kalendarz na 2019 rok?
addb1 - Pią Sie 23, 2019 12:51

sobierw, nie ma
tommasino - Pią Sie 23, 2019 17:47

sobierw, niestety nie
arczi220 - Pią Sie 23, 2019 23:36

Już w 2018r wiedzieliśmy że kalendarza na 2019 nie będzie i niema :(
Temat do zamknięcia.

tommasino - Pią Sie 23, 2019 23:55

W tym wszystkim chodzi o to, że na kalendarz też muszą być chętni.

Minimalny wydruk to nie 3-6 sztuk tylko kilkadziesiąt. A to wiąże sie również z kosztami.

Jeśli nie będzie chętnych na zakup to akcja tworzenia nowych kalendarzy jest pod znakiem zapytania.

A szkoda, ponieważ można powiedzieć, że na kalendarzu uwiecznia się historie klubu.

arczi220 - Sob Sie 24, 2019 00:10

Jak zwał tak zwał czyli dziura w historii klubu :( ja zawsze brałem więcej sztuk i jeszcze licytowałem na WOŚP-ie :) .
siemion_ - Sob Sie 24, 2019 10:00

artmati napisał/a:
Jak zwał tak zwał czyli dziura w historii klubu :( ja zawsze brałem więcej sztuk i jeszcze licytowałem na WOŚP-ie :) .


na każdej dziurze też się człowiek uczy, więc idziemy dalej do przodu :)

Malignus - Sob Sie 24, 2019 23:43

Jeśli kiedyś ktoś pomyśli na zapelnieniu "dziury" To będę chętny,tak na 3 egzemplarze.Takie tam dywagacje przyszlosciowe.
damier - Pią Lis 08, 2019 21:18
Temat postu: Re: Witam
siemka witam