Zobacz temat - GAZ Shock - regeneracja, gdzie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - GAZ Shock - regeneracja, gdzie?

marekp90 - Pią Cze 02, 2017 19:06
Temat postu: GAZ Shock - regeneracja, gdzie?
Witam,
Jak w temacie, ma ktoś pojęcie gdzie się podejmą tematu regeneracji zawieszenia gwintowanego z regulacją twardości?

flapjck1 - Pią Cze 02, 2017 21:23

Nagengast?
marekp90 - Pią Cze 02, 2017 21:29

Wysłałem email, dzięki
greg-si - Pią Cze 02, 2017 22:19

Zerkopol?
flapjck1 - Pią Cze 02, 2017 22:41

Zerkopol robi tylko bile

Do GAZ kilka rzeczy mozna kupic i samemu zrobic, co tam masz do regeneracji?

marekp90 - Sob Cze 03, 2017 13:05

No właśnie zerkopol robi bile :(

Nie wiem w jakim są stanie sprawności. Kupiłem je i chce dać do sprawdzenia i odświeżenia + wymienić gumy dolne bo nie wyglądają za ciekawie na poliuretan

flapjck1 - Nie Cze 04, 2017 19:11

Zerkopol test ci zrobi, gumy mozesz wymienic sam, bylebys tuleje dobral, zamowil
marekp90 - Pon Cze 05, 2017 18:28

Zrobią mi te zawieszenie, dzięki wielkie za namiar :)
herobot - Pon Lip 03, 2017 13:39

Nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobne pytanie .
Mam zawias KW V1 i przedni lewe i tylni lewy nie trzymają już prawie wogule i mam pytanie , są jakieś wkłady jak w innych zawiasach czy jakiś inny sposób regeneracji ?
Jeżeli tak to gdzie sie udać z tym (najlepiej śląsk)

EDIT EDIT .
Byłem na stacji i tył trzyma jest okej.
Lewy przód pokazało 23% a prawy 81 % więc lewego jakby nie było :(
Mam pytanie czy mogę zregenerować tylko jeden gdyż seryjne nowe amorki pokazywały 85 % ?
Wiem ,że będzie sie lekko różniła charakterystyka pracy obydwóch lecz przy gwincie raczej mi to różnicy nie zrobi :X

marekp90 - Wto Lip 04, 2017 13:57

Odezwij się do Nagengast. Mi mają robić gaz-a

Jak znajdziesz coś na śląsku to daj znać, bo też szukałem kogoś blisko i nie udało mi się

herobot - Czw Lip 06, 2017 11:39

marekp90, W Katowicach znalazłem firme Pecar.
Powiedział mi odrazu maksymalną cene w moim przypadku 280 zł za sztukę gdyż amortyzator był w maksymalnym stopniu zużyty lecz ceny zaczynają sie od 150 zł .
Zadzwoniłem odrazu wiedział jaki to rodzaj zawieszenia i powiedział by przywieść .
Starszy Pan bardzo miły i "ogarnięty" do rozmowy oddałem wczoraj odrazu po wyglądzie więdział który amortyzator jest "wywalony" i może na jutro będzie i zdam relację czy solidną robotę zrobił :)

marekp90 - Nie Lip 09, 2017 13:23

Dzięki wielkie :)
herobot - Wto Lip 18, 2017 09:52

marekp90, Nie miałem czasu by napisać jaką robote odwalił.
Polecam gościa bo prosiłem tylko o samą regenerację amortyzatora , a on przy okazji zobaczył , że coś ktoś poknocił z łożyskiem i dał jakiś "dystanst" i ładnie wszystko wygląda.
Odrazu włożyłem przejechałem się i dostałem szoku gdyż było to tak miękkie jak seryjny zawias lecz po około 5 km "ułożył sie" ten gwin czy coś i jest taczka znowu :3