Zobacz temat - [mg zs] słaba moc szukam powódow
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [mg zs] słaba moc szukam powódow

podki - Pią Cze 09, 2017 15:15
Temat postu: [mg zs] słaba moc szukam powódow
Witam mam taki problem z zs moim mianowicie wydaje mi sie że gdzieś mu konie uciekły a raczej odpoczątku ich nie ma za wiele. Robiona była mapka mafless i niby działa czyli bez przepływki jest mocniejszy ale tak na dupohamownie ma ze 100 km max jak odepne to jeszcze slabszy. Jakie mogą byc tego powody żadne błedy nie są wyświetlane, turbo jest podkrecone na 1.3 bara i dalej nie idzie jak powinien. Nie kopci prawie wgl przy ciśnięciu mu po garach. Jedyne co co zauważylem to nie mam tej rury od filtra powietrza schodzącej w doł i prowadzącej do chyba lewego nadkola(pisze z glowy) czyli po otwarciu puszki widze asfalt a powinna byc jakaś rurą i wyczytalem o jakimś rezonatorze czy on gdzies w tej rurze nie powinien być? moze to powoduje spadek mocy. Oprócz tego jest lekko dziurawy tłumik i piasta z lozyskiem do wymiany z tyłu oraz przegub wewnętrzny tyle zdiagnozowalem macie jakies pomysly?
bociannielot - Pią Cze 09, 2017 15:32

Brak rury mocy Ci nie zabrał, szukaj gdzie indziej :ok:
podki - Pią Cze 09, 2017 16:51

oki czekam na kolejne rady a gdzie znajde ten magiczny rezonator w ktorym on miejscu powinien sie znajdowac?
smoczoos - Nie Cze 11, 2017 11:22

Takie objawy może dawać uszkodzona lub brudny przepływomierz.
bociannielot - Pon Cze 12, 2017 09:45

smoczoos, ma mapy mafless emulujące przepływkę, jak nie jesteś w temacie ogarnięty to może nie ma sensu próbować pomagać na siłę :wink:
podki - Pon Cze 12, 2017 15:41

wie ktos gdzie ten rezonator powinien sie znajdowac? ogolnie nie kopci wiec wychodzi jakby za mała dawka była ogolnie jak mialem przed mapkami mafless (z zapalonym bledem przeplywki ) to lepiej sie zbieral i kopcil teraz prawie nic mial ktos tak ?