Zobacz temat - LR Freelander
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Nasze auta - LR Freelander

Markzo - Wto Lip 11, 2017 22:49
Temat postu: LR Freelander
Yo!
Przedstawiam kolejnego "angola" ;D za MGF tato wybrał sobie poliftowego Landka :) Pierwszy rocznik polifta (grudzień 2003, po vinie 2004), motór 1,8 z manualem - i sprawnym 4x4 :) z wyposażenia raczej standard czyli elektryka, klima, tc, abs itp ;) Do auta dostalismy komplet dokumentów, 2 kluczyki. Zmierzyłem go miernikiem lakieru, w zasadzie cały w oryginale poza malutkim fragmentem na lewym tylnym narożniku :)
tak się prezentuje :)

Chciałbym serdecznie podziękować Sknerkowi za mega pomoc przy kupnie i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie :idea: :mrgreen: nie zostanie Ci to zapomniane na zlocie %% :D

MD - Wto Lip 11, 2017 23:12

Piękna maszynka. Jak to fajnie, że cała rodzinka wciąż korzysta z brytyjskiej inżynierii. :P
sknerko - Sro Lip 12, 2017 12:33

Felgi takie jak moje :P Dorzuć mu kiere ze skóry bo ta plastikowa jest słabo wygodna i najlepiej żeby go doprowadzić do takiego wyglądu (progi, listwy na drzwi, i relingi, halogeny) kangura już nie wymagam ale byłby ładny z kangurem. Tym bardziej że klamoty drogie nie są. A tak z ciekawości masz gniazdo zapalniczki w podłokietniku z tyłu przed kanapą?
Markzo - Czw Lip 13, 2017 11:11

Sknerko to juz tato bedzie gadzety kompletowal :P tak jest gniazdo zapalniczki z tylu :)
prebenny - Wto Lis 07, 2017 07:11

Co tam nowego?
Markzo - Wto Lis 07, 2017 07:23

Fred smiga :) tato dokupil kilka gratow...

Relingi:



Nowe opony Vredestein:


Polka bagaznika i gumowa mata:


W planach sa jeszcze halogeny przednie :)

prebenny - Wto Lis 07, 2017 07:34

Zobaczymy jak się całoroczne spisywać będą u Ciebie.
sknerko - Wto Lis 07, 2017 11:14

Progi mu jeszcze dorzucić bo tak trochę łyso wygląda jak bez gaci by był hehe ;)
Markzo - Sro Lut 07, 2018 17:07

Takie tam zimowe hasanie :D
greg-si - Sro Lut 07, 2018 18:06

Ojciec wie? :D
Markzo - Sro Lut 07, 2018 20:52

greg-si napisał/a:
Ojciec wie? :D

To on robił foty :rotfl:

Generalnie chcieliśmy zobaczyć co warte są te całoroczne opony i jak w ogóle jeździ auto z napędem na 4 buty :) na fotkach tego nie widać, ale zjechałem do lasku na brzegu rzeki i potem jazda pod całkiem duże wzniesienie - zero stresu ;D muszę sprawdzić jak dowali więcej śniegu ;) ogółem zabawa pierwsza klasa ;D

SyntaX - Czw Lut 08, 2018 14:07

Jak napędy sprawne to to auto bardzo dobrze sobie radzi w terenie :cool: :cool:
bociannielot - Pią Lut 09, 2018 11:36

SyntaX, Ty może już lepiej nie wjeżdżaj w ten teren ;D
prebenny - Pią Lut 09, 2018 13:04

:hahaha: