Zobacz temat - [R416] problem z biegami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] problem z biegami

Piotrekd32 - Pią Sie 04, 2017 10:47
Temat postu: [R416] problem z biegami
Witam mam taki problem z biegami ostatnio mi ciężko wrzucić jedynkę i wsteczny reszta jest Oki co może być przyczyną
sknerko - Pią Sie 04, 2017 11:13

wadliwie działający układ wysprzęglania, coś sie kończy, pompka, wysprzęglik albo łapa w skrzyni zardzewiała.
Piotrekd32 - Wto Sie 08, 2017 21:34

A możliwe że to od sprzęgła może tak być bo dziś mechanik do mnie zadzwonił i mówił że sprzęgło siadlo
sknerko - Wto Sie 08, 2017 22:36

a skąd to wie, wlazł w kielich skrzyni? u mnie też powiedział że sprzęgło zdechło a koniec końców okazało sie, że zardzewiała łapa. Kupiłem sprzęgło i jak już zdjął skrzynie to je zmienił ale stare było Ok, jedynie spaliło się przez zardzewiałą łapę.
Piotrekd32 - Sro Sie 09, 2017 03:08

Też tak sądzę a wydaje mi się że tak jak piszesz a że chce mechanik kasę wyciągnąć to powie że wymienił
sknerko - Sro Sie 09, 2017 08:23

sprawdź samemu jak zdejmiesz wysprzęglik to sprawną łapę da się wcisnąć ręka (lekko nie jest ale da się) niesprawna stoi twardo jak kamień albo się wciska i nie odbija
ostry1317 - Pon Wrz 25, 2017 23:28

Nie wiem dokładnie kolego jak jest w benzynce ale mialem tak w dieslu że biegi młotkiem myślałem ze bede wbijać okazało się że wysprzeglik zgubił płyn hydrauliczny (zbiorniczek pod bezpiecznikami pod maską trzeba odkręcić całą skrzynkę z bezpiecznikami żeby się dostać do niego) schyl sie pod auto i zobacz czy wysprzeglik nie jest mokry lub zapocony o ile w benzynie tez jest na wierzchu :)