Zobacz temat - [R45]Problem z odpaleniem samochodu pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45]Problem z odpaleniem samochodu pomocy

Dario83 - Pią Sie 04, 2017 23:57
Temat postu: [R45]Problem z odpaleniem samochodu pomocy
Witam. Jestem nowy na forum i ciezko mi znalezc temat ktory by mi pomogl. Zwracam sie do was o informacje. Mianowicie podczas montowania aku zrobiono zwarcie zamiana klem po ciemku (nie ja ) auto wogole nie kreci. Z okolic bezpiecznikow i przekaznikow pod kierownica slychac dzwiek alarmowy. Na desce swieci kontrolka (sloneczko z wykrzyknikiem) Udalo mi sie znalezc ze na bezpieczniku od ecu nie ma pradu. Po podaniu bezposrednio pradu z akumulatora auto bez problemu odpala. Ja myslicie uszkodzil sie sterownik silnika (ecu)? Czy sa na forum schematy instalacji elektrycznej? Czy ewentualna wymiana wiaze sie z problemem immo? A moze jest ktos na forum co ogarnia temat. Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc. Dzieki pozdrawiam
nanab - Sob Sie 05, 2017 01:18

Szarpnij się na wydatek i wymień uszkodzony bezpiecznik.
Dario83 - Sob Sie 05, 2017 13:20

Mądra odpowiedź. Po pierwsze nie pisałem że jest uszkodzony bezpiecznik tylko nie dochodzi prąd. Nie wiem skąd on powinien być. Najlepiej jak ktoś powie mi skąd znaleźć schemat. Proszę o porady ludzi którzy mają cokolwiek pojęcia na ten temat.