Zobacz temat - R75 kombi WPL A1 Rusocin
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozdrowienia - R75 kombi WPL A1 Rusocin

AndrewS - Sob Sie 05, 2017 18:21
Temat postu: R75 kombi WPL A1 Rusocin
Pozdrawiam

Rover 75 biały kombi blachy chyba WPL dzis bramki A1 Rusocin w strone Gdańska, chyba naklejka pod tablicą, ale nie jestem pewny, bo za daleko bylo.

Majkel1993 - Sob Sie 12, 2017 23:14

Właśnie miałem pisać pozdrowienia dla niebieskiego potwora :)

Lecieliśmy właśnie do Starogardu do dziewczyny rodziców. Aż uśmiech się sam na twarzy pojawił jak zobaczyłem :)

Dzięki i pozdrawiam również!

AndrewS - Sob Sie 12, 2017 23:20

he he he, myslalem ze Cie dogonie, ale nasza kolejka wolno szla, albo brak turbo i rodzina na pokladzie :-D
Majkel1993 - Sob Sie 12, 2017 23:24

U mnie też napakowane, że ło matko bosko kochano bo wracaliśmy z urlopu w Gdańsku i oponki już nie do szaleństw także nie szarżowałem :)

Też z urlopu powrót? :)

AndrewS - Sob Sie 12, 2017 23:32

yyyyy wtedy jechalem na urlop czyli w strone Gdańska:-), powrot jutro czyli w poniedzialek :-)
Majkel1993 - Sob Sie 12, 2017 23:50

Tfu tfu już za późno jest, przecież jechałeś w odwrotnym kierunku..

Mam nadzieję, że pogoda Was nie zabije bo podobno mają być grady znowu w pomorskim na koniec długiego weekendu..

Aha i uważaj na drzewa. Na przeciwko pokoju, w którym nocowaliśmy, wczoraj w uliczce na drogę zleciał kasztan. I niestety nie mam na myśli czarnej kulki tylko całe drzewo.. o 2 jeszcze wychodziłem patrzeć co się z białasem dzieje. Jak zaczęło napieprzać to myślałem, że kamienica zaraz czapki nie będzie miała..