Zobacz temat - składka 2017
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - składka 2017

staf - Sro Sie 23, 2017 16:52
Temat postu: składka 2017
Witam.
Od ponad tygodnia próbuję być ...klubowiczem.
Piszę PW do ludzi, którzy przynajmniej powinni odpisać, i co? cisza.
Wygląda na to że forum już nie jest tym forum do, którego przynależałem parę lat temu
Szkoda

[ Dodano: Sro Sie 23, 2017 17:52 ]
Czy tu nikt nie ma jaj żeby odpisaź?

siemion_ - Sro Sie 23, 2017 17:06

staf wczoraj dostałeś wyczerpującą odpowiedź od macieja. Wyjaśnił Ci sytuację oraz poprosił żebyś zwrócił się do odpowiedniej osoby, wskazując między innymi mnie. Niestety do mnie PW już nie dotarło. Tak jak napisał maciej jesteśmy w trakcie zmian personalnych, InEs która jest nowym skarbnikiem nie ma jeszcze pełnego dostępu do konta. Niemniej jednak postaramy się jak najszybciej zmienić status.
staf - Sro Sie 23, 2017 17:29

siemion_ napisał/a:
staf wczoraj dostałeś wyczerpującą odpowiedź od macieja. Wyjaśnił Ci sytuację oraz poprosił żebyś zwrócił się do odpowiedniej osoby, wskazując między innymi mnie. Niestety do mnie PW już nie dotarło. Tak jak napisał maciej jesteśmy w trakcie zmian personalnych, InEs która jest nowym skarbnikiem nie ma jeszcze pełnego dostępu do konta. Niemniej jednak postaramy się jak najszybciej zmienić status.


Bez urazy.
Dzięki za odpowiedź.

MaReK - Sro Sie 23, 2017 19:59

Do mnie też napisałeś. Też Ci odpisałem, chociaż pewnie nie tak wyczerpująco jak maciej ;)
siemion_ - Sro Sie 23, 2017 22:21

:) no to się czuje wybitnie pominięty
staf - Czw Sie 24, 2017 06:53

siemion_ napisał/a:
:) no to się czuje wybitnie pominięty


Tym razem Ciebie poproszę żebyś zamknął temat :wink:
Dostałem od Marka wyczerpującą odpowiedź, wiem już o co kaman.
Przepraszam za zamieszanie.

MaReK - Czw Sie 24, 2017 07:36

To ja odciążę siemiona i zamknę ninejszy temat.

Dla innych napiszę, że Zarząd po zmianie składu musi ogarnąć wiele spraw z tym faktem związanych, co niestety trwa. Na pewno nikt nikogo nie lekceważy.

Pozdrawiam,