Zobacz temat - [MG ZR] Problem z wiązką do pompy(1300obr) oraz prośba
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Problem z wiązką do pompy(1300obr) oraz prośba

bielu00 - Sob Sie 26, 2017 07:51
Temat postu: [MG ZR] Problem z wiązką do pompy(1300obr) oraz prośba
Cześć, mam problem z przetartą wiązką kabli od potencjometru do pompy. Robiłem to już kiedyś, wymieniłem wtedy kawał kabla, ale po 2 miesiącach problem powrócił.
Fragment wiązki na zderzaku mam nadzieję jest ok, bo dość dobrze to zrobiłem natomiast sądzę, że problem jest na fragmencie wiązki który leci jakby pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego, bo w tamtym miejscu jest lekkie załamanie. Czy ktoś z was miał problem akurat w tym miejscu? Jest to jakiś newralgiczny punkt?

Proszę również o zdjęcie kostki, gdzie łączą się kable z potencjometru i kable z wiązki. Chciałbym wiedzieć, który kabel łączy się z którym. Mam oryginalną wiązkę więc kolory powinny się zgadzać, natomiast u mnie na kostce jest jakaś rzeźba, a możliwości wpięcia na chybił trafił jest dość dużo.

I jeszcze jedna sprawa - z potencjometra wychodzą 4 różne kable. Jakie, że tak powiem sygnały w nich lecą? Co potencjometr ma w siebie "wpięte"?

Pozdrawiam

Remigiusz - Sob Sie 26, 2017 08:21

+5v
Masa
Włącznik wolnych obrótow
Sygnał położenia pedalu