Zobacz temat - Auto zastępcze z ubezpieczenia sprawcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - Auto zastępcze z ubezpieczenia sprawcy

Harry - Sro Wrz 13, 2017 13:08

Jak ubezpieczelnia nie chce dac auto, sa firmy ktore daja auto z oc sprawcy.
Generalnie jak masz uszkodzony kierunkoeskaz auto juz powinno sie nalezec. Wszystko zalezy od uszkodzen pojazdu

pietka - Czw Wrz 14, 2017 12:09

Pamiętaj też, że wypożyczone auto z OC sprawcy musi być tej samej lub niższej klasy niż Twoje auto. Jak wypożyczysz jakiś wypaśny, to Ci nie zwrócą. Tutaj masz przykład wypożyczalni z oc sprawcy. Kolejna sprawa, to że wypożyczają tylko na okres w którym auto będzie naprawiane. Zwykle szybko się z tym uwijają, więc nie dłużej niż tydzień. Za każdy kolejny dzień, nie zapłacą.
prebenny - Pią Wrz 15, 2017 11:37

Jak ja miałem wypożyczony samochód (szkoda całkowita) to miałem z firmy wypożyczającej, która sobie sama dochodziła $$ od ubezpieczalni. Tak jak Harry pisze - samochód musi być tej samej klasy lub niższej.

Co do daty oddania samochodu to u mnie było to dzień wypłacenia odszkodowania (szkoda całkowita) + max 3 dni. W przypadku naprawy samochodu zapewne będzie to moment końca naprawy samochodu.

piotrek789 - Pon Wrz 25, 2017 22:42

Harry napisał/a:
Jak ubezpieczelnia nie chce dac auto, sa firmy ktore daja auto z oc sprawcy.
Generalnie jak masz uszkodzony kierunkoeskaz auto juz powinno sie nalezec. Wszystko zalezy od uszkodzen pojazdu


Rozwiniesz trochę temat. Nie powiedziałeś zbyt dużo. Można powiedzieć, że rozbudziłeś tylko nadzieję. Liczę, że to czytasz odpiszesz. Jeśli nie to trudno.

Ricardus - Sob Wrz 30, 2017 08:23

Jak ktoś potrzebuje takie auto to proszę o kontakt i auto ma w ciągu jednego dnia podstawione. Bez limitów, można jechać nawet za granicą, klasa auta uzależniona od tego czym jeździłeś ( mogą być nawet terenówki)

Jak chcecie więcej informacji to dzwońcie: 669901601

Możecie numer sobie zapisać i jeżeli odpukać będziecie mieli szkodę, to dzwonicie, a ja organizuję resztę.