Zobacz temat - [620] Plastik wokół drążka i gałka zmiany biegów - wymiana
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620] Plastik wokół drążka i gałka zmiany biegów - wymiana

Abaddon09 - Pon Paź 09, 2017 21:36
Temat postu: [620] Plastik wokół drążka i gałka zmiany biegów - wymiana
Witam. mam mały problem z wnętrzem mojego Roverka, mianowicie plastik (ramka) przy drążku zmiany biegów jest domyślnie przykręcana do metalowej ramki na której opiera się mieszek. U mnie wygląda to tak, że plastik odchodzący od tej plastikowej ramki (ten w który wkręcane są śrubki) jest odłamany od tejże ramki. Mieszek przyklejony jest na stałe do plastikowej ramki, a ramka do konsoli, Jako że zamierzam zmienić mieszek (już zamówiony) to planuję jakoś to ogarnąć, macie jakieś pomysły jak to zrobić? Jestem w posiadaniu tej metalowej ramki. Myślałem nad kupnem tego plastiku jednak nigdzie nie mogę go znaleźć, a ludzie na olx sprzedający Roverka 600 na części nie chcą sprzedać samego plastiku lub nie da się z nimi dogadać/chcą wcisnąć mi cały tunel środkowy.

Chcę także wymienić gałkę zmiany biegów, gdyż obecna jest troszkę wysłużona. Macie jakieś sprawdzone gałki które pasują do tego modelu lub wiecie gdzie można zamówić pasującą do Rovera gałkę?

Kam971 - Pon Paź 09, 2017 21:49

Było do mnie o części pisać, mam sam ten plasticzek tylko nie wiem czy nie ma jakiejś ryski lub pęknięcia, jak jutro znajde to ci napisze w jakim stanie
Abaddon09 - Pon Paź 09, 2017 22:44

Okej, czekam na odpowiedź :)
A wie ktoś jaki jest gwint w tym modelu? Zainteresowała mnie ta gałka
http://www.ebay.co.uk/itm...ZAAAOSwmtJXUvL7

Kam971 - Sro Paź 11, 2017 21:54

mam pęknięty moge ci go dać za free, pęknięcie mało widoczne ale jednak jest
Abaddon09 - Sro Paź 11, 2017 22:00

Jednak już nie trzeba, ogarnąłem dzisiaj to, odkleiłem stary mieszek, oczyściłem ramkę z kleju i przykleiłem ten ułamany plastik do niej.

Pytanie o gałkę dalej aktualne, czy gałka typu "uniwersalna" jakie można znaleźć wszędzie będzie pasować?