Zobacz temat - Aktualny skład wladz klubu.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Aktualny skład wladz klubu.

zetes - Czw Paź 12, 2017 12:09
Temat postu: Aktualny skład wladz klubu.
Proszę o uaktualnienie informacji dotyczącej składu osobowego wladz klubu. Już sporo czasu upłynęło od wyłonienia nowego zarządu i komisji rewizyjnej a informacji brak.
Pozdrawiam - zetes.

bociannielot - Czw Paź 12, 2017 13:00

https://forum.roverki.eu/groupcp.php?g=7403
A to nie jest czasem to o co prosisz?

InEs - Czw Paź 12, 2017 14:04

tylko tu jest jeszcze emes, którego juz nie ma :)
zetes - Sob Paź 28, 2017 11:49

nie to nie jest to :wink: .
Chodzi mi o informację nie na forum klubowym, lecz na stronie klubowej. .jest tam temat : "Klub" i w tym temacie podtemat : Klubowe ABC i dalej Władze Klubu, gdzie zawarta jest informacja o wyborze władz klubu na Walnym Zgromadzeniu Członków Klubu odbytym w dniu 16.06.2013r. Nie ma już żadnej informacji o składzie osobowym zarządu klubu wybranym na ostatnim Walnym Zgromadzeniu odbytym w czerwcu 2017r. :razz:
Pozdrawiam - zetes

[ Dodano: Sob Paź 28, 2017 11:49 ]
Chyba zrozumiałem. Nie należy dopytywać się o aktualny skład osobowy zarządu klubu, albowiem ktoś informacji w tym przedmiocie nadał klauzulę "ściśle tajne". Szkoda. :sad:

Nagash - Nie Paź 29, 2017 12:27

zetes, wbijasz do wyszukiwarki KRS i masz wszystko, jak na tacy ;) Zakładam oczywiście, że wpisy w KRS są aktualne ;)

Prezes - Tomasz Siemieniaka
Wiceprezes - Wiktor Zbigniew Wójcik
Skarbnik - Agnieszka Meller
Sekretarz - Ewelina Grabarczyk

zetes - Pon Paź 30, 2017 12:57

Nagash, o tym, że istnieje KRS to wiem, ale nie o to chodzi. Tam też musi dotrzeć informacja o zmianach, aby można było zaktualizować dane.
Mi chodzi głównie o brak aktualizacji na stronie klubowej, tak jak napisałem powyżej. Niemniej jednak dziękuję za informację o aktualnym składzie osobowym władz klubu. ;)

bociannielot - Pon Paź 30, 2017 13:14

zetes, mało osób "pracuje" przy forum, pewnie jeszcze mniej przy stronie siedzi. Trzeba to zrozumieć że nie zawsze ten ktoś ma czas coś zmienić, poprawić itp. Na takim forum VW czy Toyoty pewnie nie było by takich problemów :) .
zetes - Pon Paź 30, 2017 13:21

bociannielot, ja to rozumiem, ale od wyboru nowego zarządu minęło już ponad cztery miesiące. Według mnie to duży upływ czasu aby tak ważne informacje zaktualizować. ;-)
InEs - Pon Paź 30, 2017 15:32

zetes, obiecuję się tym zająć :)
zetes - Sro Lis 01, 2017 09:25

InEs, dzięki.


Cytat:
i
BetJar - Sro Lis 01, 2017 19:34

zetes napisał/a:
i

zetes, daj InEs trochę czasu, wisi taki skład od kilku miesięcy a Ty chcesz poprawkę z dnia na dzień.
No dobra, od kilku lat, to poczekaj dwa, trzy miesiące i może ktoś to poprawi.
;)

InEs - Czw Lis 02, 2017 11:52

BetJar, zetes, wczoraj sprawę zgodłosiłam do Marka :)
zetes - Pią Lis 03, 2017 10:31

InEs, ok, dziękuję :-)