Zobacz temat - [R200]Wentylator Dmuchawy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200]Wentylator Dmuchawy

arturzawa - Pon Paź 30, 2017 23:06
Temat postu: [R200]Wentylator Dmuchawy
Witam. Nastał niestety okres zimowy a szczotki w silniczku dmuchawy się skończyły stąd nasuwa sie pytanko. Czy wirnik z wersji benzynowej Roverka 200 będzie pasował do diesel'a i tak samo czy z wersji z klimą też się nada do mej biedniejszej jednak nie gorszej wersji bez takowej?
sTERYD - Wto Paź 31, 2017 00:03

We wszystkich wersjach wentylator nawiewu był taki sam, różnice były tylko w obudowach tunelu.
arturzawa - Wto Paź 31, 2017 17:24

Dzięki wielkie
vipergt2 - Sro Lis 08, 2017 12:03
Temat postu: Wentylator chłodnicy buczy
Witam,

Mam problem z wentylatorem chłodnicy. Przy załączeniu wentylatora bardzo głośno pracuje prawdopodobnie silniczek wentylatora. Miał ktoś taki problem? Trzeba wymienić silnik czy moze to jest wina szczotek?

juta - Pon Gru 04, 2017 13:47

dzien dobry.pewnie zle trafilam ale ja nie umiem sie tutaj poruszac wiec z gory wielkie sorry.mam problem i pytanie jednoczesnie.potrzebuje do mojego roverka 200 takie pokretla do grzania.ale nie ma ich w sklepach tylko mi na aalegro poradzili szukac ale tam nic nie moglam znalezc.heh.a mechanicy nic nie zrobia tylko mowia zeby to poszukac wlasnie gdzies na allegro.nie umiem sie normalnie do tego zabrac.moze ktos bedzie cos wiedzial/bede wdzieczna.moj rover 200 to benzyna,rocznik 1997.potrzebuje dwa takie pokretla bo sie juz wyrobily i obracaja sie dookola bez zadnego oporu.pozdrawiam.
seraph - Wto Gru 05, 2017 11:53

Szukaj najprościej w świecie panelu nawiewu:
https://allegro.pl/listing?string=panel%20nawiewu%20rover%20200&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-uni-1-1-1003