Zobacz temat - [MG] ZT 2.5 V6 - Czy warto?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG] ZT 2.5 V6 - Czy warto?

vankossen - Nie Lis 12, 2017 12:55
Temat postu: [MG] ZT 2.5 V6 - Czy warto?
Witam, na forum jestem nowy a konto założyłem w konkretnym celu. Mianowicie od dawna chodzi za mną MG ZT 2.5 V6. Zawsze chciałem autko z widlakiem pod maską z racji czerpania przyjemności z jazdy. Nigdy nie chciałem na drodze być przeciętnym "januszem" z passata dlatego auta typu BMW czy inne pospolite samochody nie wchodziły w grę. Zaintrygował mnie jednak usportowiony model roverka i pisze do Was z zapytaniem, czy takie auto ma sens jako auto do jazdy na codzień, jak wygląda dostęp do części oraz ich cena, awaryjność oraz ogólne użytkowanie autka, dodatkowo na co zwracać uwagę przy zakupie i dlaczego cena tych aut jest tak niska przy stosunkowo bardzo dobrym wyposażeniu i małych przebiegach. Z góry chciałbym zaznaczyć że auto na pewno będzie zgazowane z racji tego że ma być do użytku codziennego więc chciałbym żeby spalanie również nie wypompowywało mojego portfela. Liczę na poważne rady i odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam :-)
xROnx - Nie Lis 12, 2017 22:50

Jeśli jesteś zainteresowany to moje ZT jest na sprzedaż
Nie wymaga wkładu finansowego. Jest "odszczurzone" powymieniane części eksploatacyjne oraz najdroższa/największa bolączka MG ZT/Rover 75 - sprzęgło/wysprzęglik/pompka/dwumasa.
Ogłoszenie jest w dziale sprzedam auta. Cena oczywiście do negocjacji

Jeśli chodzi o użytkowanie: Musisz się przyzwyczaić do tego że auto jest sztywniejsze niż np R75, wszelkie krawężniki, dziury - trzeba brać na to poprawki. Ale do jazdy po mieście daje rade.
Ceny części w normalnym przedziale cenowym, dostępność też ok - choć czasem zdarzą się jakieś rodzynki na które trzeba poczekać jeden dzień :)

AlekSiniarski - Wto Gru 12, 2017 15:31

Oferta jest aktualna? Jeżeli tak, to czy coś uległo zmianie względem Twojego posta? Jestem nową osobą na forum i nie widzę Twojego ogłoszenia. Mówiąc wprost - zakładam, że być może coś zostało przeze mnie pominięte. Czekam na kontakt.
xROnx - Wto Gru 12, 2017 21:16

Oferta moja aktualna. Wysłałem Ci wiadomość prywatną sprawdź skrzynkę forumową.