Zobacz temat - [825] alarm,elektryka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [825] alarm,elektryka

festo182 - Nie Lut 11, 2018 22:49
Temat postu: [825] alarm,elektryka
Witam,
wszystkich posiadaczy lub byłych posiadaczy i tych znających się :D .
Śmigam sobie zacnym wozem 825 coupe 2,5 v6 z 1997r
Jaki mam jedyny problem z którym nie mogę sobie poradzić....
Samochód przez około 2 lata stał na podnośniku kolumnowym bo miał uszkodzoną jedną z uszczelek pod głowicą ale to nie jest problem po tym czasie pojawił się problem z centralnym zamkiem pilotem a co za tym idzie imo. Jedyne co udało mi się zrobić to obejście żeby samochodzik odpalać i jeździć ale chciałbym jakos koniecznie ten problem rozwiązać.
Dodam jeszcze że pilot mam sprawdzałem go wysyła jakiś tam sygnał czy poprawny tego nie wiem widziałem nawet jakiś filmik w necie że przy kombinacji klawiszy na pilocie też można próbować łączyć pilota z autem ale to nic nie dało.
Moje pytanie do Was osobę (mechanika), zakład coś co by mi pomogło w ogarnięciu tego tematu najlepiej z małopolski ale jak będzie jakiś magik który zna te samochody jak własną kieszeń to i wyprawa wchodzi w grę

greg-si - Sob Lut 17, 2018 08:36

Ale jaki masz problem? Co się dzieje?
Raczej mało osób posiada szklane kule żeby wywróżyć z czym masz problem dokładnie problem.

festo182 - Pon Lut 19, 2018 22:34

Mój problem cały czas jest z immobilizerem i z tym że jest on cały czas aktywny
zabor4 - Wto Cze 05, 2018 19:24

Witam
Dokładnie rok temu miałem w swojej 825v6 problem z imobilajzerem. Samochód uziemiony na amen, odnalazłem oryginalny kod rovera (kombinacja liczb wprowadzana poprzez przekręcanie kluczyka w zamku kierowcy ) niestety nic to nie dało. Pomogło jedynie wylutowanie i zaprogramowanie pamięci eprom. Jeśli dalej masz z tym problem mogę dać namiar na człowieka który ogarnął mi ten temat. Ewentualnie poszukaj na ebay kompletnego komputera i stacyjki z kompletem kluczyków.