Zobacz temat - [Range Rover p38] Wyciek płynu chłodniczego.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Range Rover p38] Wyciek płynu chłodniczego.

ostasz123 - Czw Kwi 12, 2018 16:16
Temat postu: [Range Rover p38] Wyciek płynu chłodniczego.
Wycieka i to ciurkiem. Na zimnym silniku jak wleje się płyn do zbiorniczka opróżnia się w kilka sekund. Na włączonym też tak było. Pod maską wszystko zachlapane płynem chłodniczym. Zalałem zbiorniczek i wszedłem pod samochód. Wyciek gdzieś nad skrzynią biegów.
Koder - Czw Kwi 12, 2018 20:33

No i czego po tych "informacjach" oczekujesz?
Tu nie ma wróżbitów.
Jakieś fotki, dokładniejszy opis miejsca wycieku - przecież to Ty widzisz na żywo, my nie.

ostasz123 - Czw Kwi 12, 2018 21:37

Widzę, że kolega nie jest wróżbitą. Ja też nie jestem wróżbitą, jeśli bym mógł zajrzeć nad skrzynię biegów to bym to zrobił i nie pisał na forum. Miejsce trudno dostępne. Mówiąc szczerze bez kamerki ciężko zobaczyć co się stało. Dlatego też pisałem na forum. Może ktoś miał coś podobnego i tego oczekiwałem. Moja rada kolego nie masz czego sensownego pisać nie udzielaj się.
dzelo23 - Czw Kwi 12, 2018 23:01

Witaj, http://landklinika.pl/ind...test&Itemid=183 prędzej tam się czegoś dowiesz albo na jeszcze innym forum, może bardziej terenowym typu rajdy 4x4 forum. My tu raczej plaskacze mamy, poza tym przywitać się można i pytanie zadać tak po ludzku a nie jak jakiś bot z kawałkiem opisu się wyrwać. ;)
krokodylek - Sob Paź 20, 2018 22:52

Otóż ja miałem podobny przypadek we freelanderze :) . Winowajcą była metalowa rurka od płynu chłodniczego która jest mniej więcej nad skrzynią biegów (jest w niej taki koreczek wykręcany, do odpowietrzania układu chłodzenia). Już nie pamiętam czy pękła czy ją rdza przeżarła bo to było 9 lat temu, ale to chyba była rdza. Pomogło zdemontowanie i zaspawanie dziury. Pamiętam że jak jej wtedy szukałem w internecie to w polskich sklepach nie było, a w angielskich była absurdalnie droga. W każdym razie trzyma do dziś.