Zobacz temat - [R45] Niekiedy problem z odpalaniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Niekiedy problem z odpalaniem

Sebek1991 - Nie Kwi 22, 2018 13:27
Temat postu: [R45] Niekiedy problem z odpalaniem
Witam koledzy.
Mam mały problem z odpalaniem auta r45 2.0 Tdi. Przeszukałem forum ale nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi na ten problem.
Problem polega na tym iż niezależnie czy auto stoi całą noc czy tuż po zgaszeniu auta gdy próbuje odpalić auto słysze tylko odgłos "pstryk" i auto nie odpala lecz po ponownym przekręceniu kluczyka łapie bez problemu i odpala. O co może chodzić??
I mam jeszcze jeden problem chodzi o odsuwanie szyby od kierowcy i ustawianie w poziomie lusterka. Tu problem polega na tym że jeśli by ktoś mi mógł opisac po kolorach kabli kostke w drzwiach bo gdy sprawdziłem kostkę to zauważyłem dwa oberwane kabelki lecz niewiem gdzie one mają być przylutowane.

BARDZO BYM PROSIŁ O POMOC W OBU SPRAWACH

[ Dodano: Nie Kwi 22, 2018 13:27 ]
Koledzy pomozecie cos mi?? Pilnie potrzebna pomoc POMOCY

Remigiusz - Nie Kwi 22, 2018 20:43

Sebek1991 napisał/a:
Przeszukałem forum ale nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi na ten problem.


A jest ich sporo :D

Sebek1991 - Nie Kwi 22, 2018 22:44

Ja nieznalazłem odpowiedzi na temat schematu kostki w drzwiach rovera 45 fakt 416i widziałem lecz schemat zbaczbie różni się z tym co widziałem w drzwiach
Excalibue - Pon Kwi 23, 2018 08:59

Ściągnij Rave z chomikuj i tam masz schemat wszystkich wtyczek.
Nie raz, nie dwa Ci się przyda.

Mam rozebrane jedno auto to wieczorem zrobię zdjęcie tej wtyczki.

Sebek1991 - Pon Kwi 23, 2018 11:53

Excalibue jakbys mogl mi podpowiedziec co to jest ta "Rave" to bylbym wdzieczny bo sam nie dokonca wiem co to jest
Excalibue - Pon Kwi 23, 2018 20:36














Co do Rave :
https://www.roverki.eu/pr...o-roverkow.html

Sciągniesz go z chomikuj.

Sebek1991 - Pon Kwi 23, 2018 22:54

Dzieki za fotki ale u mnie poszly kabelki przy kostce co z niej ida kable do tych kostek co mi zdjecia podeslales. Na tych kostkach co mi podeslales fotki wszystko jest ok kable ladnie sa osadzone.
Chodzi mi dokladnie o ta kostke (patrzac na drzwi kierowcy od srodka od tapicerki) prawy rog

ostry295 - Czw Kwi 26, 2018 15:51

Miałem to samo z tym odpalaniem, siada kostka stacyjki, kupiłem używkę za 10 zł na szrocie :)
Remigiusz - Czw Kwi 26, 2018 22:08

Cykanie jest winny rozrusznik a nie stacyjka. Jak ma ktos pojęcie o elektryce samochodowej tobie na 100% powie po sprawdzeniu co jest wina.