Zobacz temat - [TF] Czuc paliwo w cieple dni
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [TF] Czuc paliwo w cieple dni

Malignus - Pon Lip 02, 2018 19:02
Temat postu: [TF] Czuc paliwo w cieple dni
Witam wszystkich.Moze ktoś miał taka przypadlosc.W chlodne dni,jazda z daszkiem lub bez ,nie czuc zapachu benzyny w aucie.W cieple jak dziś niestety tak.Wiem ze przewody na pewno mam szczelne przy filtrze paliwa.Gdzie ewentualnie szukac winowajcy?Pod blacha silnika tez wszystko wygląda na ok,bez przeciekow.Nie odkrecalem jeszcze nic przy zbiorniku (pompa etc) Auto normalnie się zbiera i 210 nie jest problemem,aczkolwiek zapach paliwa gasi wszelkie pokusy jazdy.Wszelkie sugestie mile widziane.

[ Dodano: Wto Maj 01, 2018 00:06 ]
Serio nikt nie miał takiej przypadlosci?Po zlikwidowaniu turba typu chińskiego elektrycznego,dwoch filtrow stożkowych oraz pol kilo rur pcv,nie wspomnę o wpince w OBD podnoszącej 200% osiągi,obnizajacej 0 100% spalanie etc.Doprowadzenia do oryginalu,nie smierdzi az tak.Tylko w cieple dni.Moze ktoś kiedyś miał cos takiego?Niestety mój egzemplarz był rzeźbiony przez niespełnionego elektryka i tunera made in china + ebay....
Jak to wygladalo możecie zobaczyć w moim garażu...

[ Dodano: Pon Lip 02, 2018 19:02 ]
Temat można zamknąć.Winowajca znaleziony.Wtrysk na 2-gim cylinderku odmowil współpracy. :evil: