Zobacz temat - [R45] Alarm - bagażnik i tylne drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Alarm - bagażnik i tylne drzwi

Pieczarkowy - Pią Kwi 27, 2018 22:36
Temat postu: [R45] Alarm - bagażnik i tylne drzwi
Cześć,

Czy alarm w R45 jest podpięty pod tylne drzwi i bagażnik? U mnie chyba można normalnie zostawić otwarte tylne drzwi i zamknąć z pilota i nie wyje... czy mam coś nie tak z elektryką czy tak ma być?

Dodatkowo próbowałem dostać się dzisiaj do linki bagażnika i auto widzi tylną klapę jako otwartą (nie migają kierunki przy zamykaniu, przy otwieraniu jest ok) - co mogłem naruszyć i co sprawdzić? Tylko lewa strona auta była ruszana + bagażnik z lewej strony.

+ czy podejdzie linka od Civic VI 5d? Bo do R45 nie ma nigdzie żadnej...

greg-si - Sob Kwi 28, 2018 07:57

Bardzo możliwe że krańcówki są niesprawne, może ktoś je odłączył. Sprawdź je na początku.
Tak naprawdę to jest wiele możliwości.
Co do linki to mam do sedana.

Pieczarkowy - Sob Kwi 28, 2018 12:28

greg-si napisał/a:
Bardzo możliwe że krańcówki są niesprawne, może ktoś je odłączył. Sprawdź je na początku.
Tak naprawdę to jest wiele możliwości.
Co do linki to mam do sedana.


Czyli tylne drzwi i bagażnik są podpięte pod alarm?

Linkę masz do sedana i jest OK?

greg-si - Sob Kwi 28, 2018 13:58

Klapa bagażnika, maska, wszystkie 4 drzwi są/powinny być podpięte pod alarm (rozwiązanie fabryczne).
Linka jest OK. Mam masę części do tej budy.

Pieczarkowy - Sob Kwi 28, 2018 15:29

Uła... to muszę sprawdzić kable w tylnych drzwiach czy najpierw wystarczy tylna wiązka w bagażniku?

Spróbuję linkę od Civica w takim wypadku, najwyżej się owkur...am :???:

Rov45 - Sob Kwi 28, 2018 16:00

U mnie jeśli jakiekolwiek drzwi lub klapa bagażnika nie są domknięte, a nacisnę zamykanie na pilocie to jest pojedynczy sygnał dźwiękowy co informuję chyba, że coś nie jest zamknięte.