Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

some_one - Sro Maj 16, 2018 16:50
Temat postu: Witam
Witam do grona czytelników tego zacnego forum dołączyłem już jakis czas temu i myślę że nadszedł już czas na przywitanie się. Pochodzę z Tarnowkich Gór a swojego MG ZT 190 zakupiłem w lutym tego roku.
tommasino - Sro Maj 16, 2018 18:11

some_one, Witaj!!!!

nie wiem czemu, ale praktycznie wszyscy witający sie na forum zapominają o naprawde podstawowej rzeczy.

some_one, dodaj fotke autka, chemy zobaczyć co tam posiadasz :szok: :szok: :szok:

MD - Sro Maj 16, 2018 18:55

Cześć, dzień doooobry!
Malignus - Nie Maj 20, 2018 00:48

Witaj.Do Tarnowskich mam rzut beretem.Moze kiedyś jakiś spot lokalny?
some_one - Nie Maj 20, 2018 20:37

Jak na razie to mój MG nawet nie może poruszać się legalnie po drogach bo jeszcze go nie zarejestrowałem (muszę usunąć parę usterek) ale w niedalekiej przyszłości jest to temat do obgadania. A co do zdjęć to postaram się jakieś wrzucić choć nie ma czym się chwalić bo auto jest w takim sobie stanie lakierniczym i zostało zakupione po to żeby sprawdzić czy w ogóle brytyjska motoryzacja to będzie coś dla mnie, choć muszę przyznać że jak na razie to jestem nim zauroczony pomimo jego braków które wynikają z zaniedbania poprzednich właścicieli.
Malignus - Wto Maj 22, 2018 19:09

Zawsze otwarty na propozycje.Dodatkowo jest jeszcze jeden TF chętny na spoty.Wlasnie dziś się tak jakos u mnie w garażu spotkalismy :mrgreen: