Zobacz temat - [R25] Tylna wycieraczka włącza klimatyzacje...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Tylna wycieraczka włącza klimatyzacje...

buakaw - Pią Cze 01, 2018 00:02
Temat postu: [R25] Tylna wycieraczka włącza klimatyzacje...
Witam.

Ostatnio zauważyłem, że mi nie działa tylna wycieraczka. Poźniej włączając klimatyzacje nie świeci się przy przycisku światełko. Jeszcze później chciałem spryskać przednią szybe ale też silniczek nie działa :D

Dziś sobie jadę i chciałem sprawdzić czy ta tylna wycieraczka może zadziała i dziwna sytuacja, ale mimo tego że nadal nie działa to włącza mi się klimatyzacja :D Z tą różnicą, że jak włącze normalnie klime przyciskiem to jest taki charakterystyczny 'pstryk' i działa, ale jak włącze tylną wycieraczkę to ona działa w interwale co kilka sekund i też ten 'pstryk' słychać co kilka sekund - tak jakby ciągle się klima włączała mimo że raz się załączyła (a może włącza się i się wyłącza ?).

Czy może wiecie gdzie szykać przyczyny problemu ? Podejżewam ze jakieś zwarcie może być ale gdzie ?

Tylna wycieraczka nie działa, aczkolwiek włącza mi klimatyzacje, spryskiwacze przednie także nie działają. Troche lipa.

Pozdrawiam.

seraph - Pią Cze 01, 2018 00:07

Wiązka tylnej klapy klasycznie. Po prawej obok zawiasu.
buakaw - Pią Cze 01, 2018 00:39

Właściwie to nie działał mi spryskiwacz tylnej od zawsze i zacząłem ruszać przewodami przy zawiasach klapy tylnej (te w gumowej obudowie) i po tym nie skojarzyłem, ale przestała mi działać tylna wycieraczka. Naprawdę wyleciało mi to z głowy że ruszałem tam kablami i przez to mi to może wadzić.

Dzięki za odpowiedź i jutro to sprawdzę :)

Pozdrawiam!