Zobacz temat - [214Si]Czy warto wkładać pieniądze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [214Si]Czy warto wkładać pieniądze


Atasuke - Nie Cze 03, 2018 20:10
Temat postu: [214Si]Czy warto wkładać pieniądze
Cześć witajcie, mam roverka od ponad dwóch lat, mam do wymienienia uszczelkę pod głowicą i silniczek krokowy, ktoś wie ile mniej więcej teraz kosztują te części? ogólnie w aucie wszystko wymieniałem na czas i mam pytanie w głowie czy warto w niego inwestować czy kupić innego złomka na dojazd do pracy. W aucie rok temu wymieniałem rozrząd, olej, wszystkie filtry i rozrusznik.
AndrewS - Pon Cze 04, 2018 21:23

To trudne pytanie, podchodzące pod wróżenie, skąd mamy wiedzieć w jakim ogólnym jest stanie, a jeśli napiszemy inwestuj, Ty zmienisz uszczelkę, a za chwile padnie znowu bo np. głowica jest krzywa, tuleje siadły, silnik przegrzany, mechanik skopie robotę ??
dzelo23 - Pon Cze 11, 2018 12:12

graty (uszczelka, szpilki, uszczelniacze uszczelki kolektorów, płyn chłodniczy) myślę że 500 zeta starczy. Sprawdzenie głowicy i planowanie, uszczelniacze zaworowe + ewentualne docieranie zaworów to cena pewnie do 200 do 400?. Do tego dochodzi robota mechanika i to co wyjdzie po drodze.