Zobacz temat - MG ZT T 2.5 190 KM LPG ktoś coś o nim wie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZT T 2.5 190 KM LPG ktoś coś o nim wie?

Ricardus - Pon Cze 11, 2018 13:14
Temat postu: MG ZT T 2.5 190 KM LPG ktoś coś o nim wie?
Wstępnie zaklepałem, wiem o drzwiach, jakieś pęknięcia na fotelu kierowcy, ale może ktoś już go oglądał. Moze właściciel jest na forum i można poczytać o jego historii. Samochód na ogłoszeniu od chyba grudnia, wersja wyposażenia tyłka nie rwie, może poza elektryką foteli.
Na zdjęciach widziałem że na jakimś zlocie się pojawił więc liczę na informację.

https://www.otomoto.pl/of...a-ID6zRwTG.html

Zigg - Pon Cze 11, 2018 13:24

Na zlocie, powiadasz....
https://otomotopl-imagestmp.akamaized.net/images_otomotopl/883162832_8_1080x720_t-25-v6-lpg-190-km-2004-r-kameracofaniafull-rezerwacja-_rev025.jpg

tommasino - Pon Cze 11, 2018 14:03

Ricardus, ja dobrze pamiętam to auto z ogłoszeń w internecie, ponieważ sam szukałem.
To auto w październiku było na sprzedaz za 9500pln. Zresztą masz tu namiary :P

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDoY0qs.html

Pewnie i poszedł za mniejsze pieniądze po negocjacjach.

Tak czy inaczej, po chwili nowy właściciel postanowił go sprzedać i dość dlugo go sprzedaje.
Zaczął od zaporowej ceny chyba 14800pln.
Z ciekawości napisałem do niego na fejsie co on zrobił przy tym aucie przez te kilka miesięcy skoro wyskoczył z taką ceną. Drzwi jak były pukniete tak dalej są.
Z tego co tylko jest dołożone to radio z kamerką za chyba 300pln no i wyczyścił w komorze silnika sprayem do kokpitu :P

Gość uznał, że pytanie było niewygodne i odpowiedział, że jeśli nie jestem zainteresowany to żebym nie marnował jego czasu :lol: :lol: :lol:

Nie wiem, nie chcę osądzać auta, ponieważ nie widziałem na żywo. Ale sam fakt, że gość chce za auto 6 tysiecy więcej jak sam zapłacił i nie robiąc przy nic nic jest dziwne. No... chyba, że osobie kupującej się wygada co tam robił ? :mrgreen:

[ Dodano: Pon Cze 11, 2018 15:03 ]
Zigg napisał/a:
Na zlocie, powiadasz....



buahahahah!!! to chyba przyjechał dopiero jak się towarzystwo rozjechało do domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ricardus - Pon Cze 11, 2018 14:05

Widziałem to ogłoszenie za ponad 14 tyś. Już wtedy z nim pisałem, ale cena była kosmiczna i strasznie mnie irytuje wlew gazu w zderzaku. Podobno zrobiony rozrząd i uszczelniacze wałków, ale jeszcze nie dopytałem o dokumenty. Do auta są drzwi w kolorze. Tak naprawdę cena po negocjacjach zaczyna być rozsądna i jeżeli nie jest to ulep to można by go łyknąć. W środę chcę pojechać i zobaczyć, bo tak na odległość to trochę trudno coś stwierdzić. Ale wszystkie uwagi i informacje są dla mnie bardzo cenne.
Zigg - Pon Cze 11, 2018 14:39

tommasino, zabudowanie w tle jest ... jakby mi bliskie :D
Ricardus - Pon Cze 11, 2018 16:23

Jednak zrezygnowałem z zakupu. Sprzedający przesłał więcej zdjęć i okazało się, że jest kilka mankamentów blacharskich, faelgi do renowacji, opony raczej słabe. Cena 11tyś za taki stan jest nieatrakcyjna, max jeżeli mechanika jest ok to 8 tyś. Trzeba jednak przyznać, że sprzedający uczciwie wysłał zdjęcis i raczej nic na nich nie ukrywał.
adam_26 - Pon Cze 11, 2018 17:51

To auto ma rozwalone lewe tylne drzwi i bodajże błotnik zdjęcia są tak porobione żeby tego nie było widać jak było na aukcji u poprzedniego właściciela było to dobrze widoczne po necie jeszcze można znaleźć te zdjęcia. Za taką cenę auto po stłuczce i to nie zrobione masaka. Ostrzegam przed zakupem koleś pewnie szuka frajera. Auto już wisi i wisi gość codziene na fejsie wrzuca ogłoszenie.
tommasino - Pon Cze 11, 2018 18:40

adam_26, ty też coś tam pamiętam komentowałeś to auto i w odpowiedzi obrażono Twoją osobę pewnym epitetem <spadaj> :mrgreen:
adam_26 - Wto Cze 12, 2018 16:05

tommasino, celebrowanie czyiś tam epitetów tutaj nic nie wnosi i jest nie potrzebne.
Malignus - Wto Cze 12, 2018 17:08

A zabudowania w tle z ostatniego zlotu w Radomiu....
tommasino - Wto Cze 12, 2018 19:02

adam_26, ojtam ojtam :P

Malignus, pewnie na frytki do baru przyjechał :lol2:

Ricardus - Czw Cze 14, 2018 19:28

No i kolejny raz nie było mi dane kupić MG :(

Nowe auto już prawie zakupione, właściciel jeszcze usprawnia klimatyzację i czekam na tłumaczenia. Tym razem kupiłem Pt Cruiser. Nie jest demonem prędkości, był 2 kilometry od mojego domu. Właściciel to Polak mieszkający od 13 lat w Szwecji. Przebieg potwierdzony w Szwecji, auto bezwypadkowe i zadbane. Teraz czekam jeszcze na kilka rzeczy które obiecał naprawić/wymienić sprzedający. Jak wszystko będzie sprawne to idzie pod LPG i zobaczymy jak się będzie sprawował.


https://www.olx.pl/oferta...D5-IDuSqPp.html

tommasino - Czw Cze 14, 2018 19:41

Pt cruiser - kompletnie z innej beczki auto.
Ale gratuluję!!! Kto wie? Może jeszcze trafisz na godnego MGka.

Ricardus - Czw Cze 14, 2018 19:50

No zupełnie inna bajka, ale cena okazała się rozsądna, stan też, auto blisko i przestałem się zastanawiać. Dobrze że przynajmniej oryginalny wygląd. Nie mam czasu na szukanie samochodu przez kilka miesięcy, a tak trzeba by to robić przy szukaniu MG.
Malignus - Pią Cze 15, 2018 22:40

Kiedys Pitki mi się bardzo podobaly,ale miałem okazje pojezdzic i mi przeszlo….Skret fatalny i mimo tych kucy auto mało żwawe i mocno paliwożerne.Jedynie wygląd na duzy plus,dzięki dodatkom można Pitka zrobić na gangsta autko z lat 30.