Zobacz temat - [R827] Poduszka silnika i inne części
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [R827] Poduszka silnika i inne części

czubens - Wto Cze 19, 2018 00:19
Temat postu: [R827] Poduszka silnika i inne części
Witam, poszukuję poduszki silnika tylnej do mojego R (automat). Obdzwoniłem już wszystkich sprzedawców i szroty na OLX, Allegro i tym podobnych. Nigdzie nie mogę jej znaleźć, jeden szrot podobno ma ją na stanie ale trzeba ją samemu wymontować na miejscu, z czym bez sprzętu/podnośnika sobie nie poradzę, przecież cały silnik i skrzynia na niej siedzi. Czy może jest jakiś sposób? Wiecie może czy podejdzie tam jakiś zamiennik z innego autka z bardziej dostępnymi częściami? :razz:

Przyznam, jestem już zdesperowany - tak jest ze wszystkimi częściami do R800. Zdradźcie mi, jak utrzymujecie swoje osiemsetki w dobrym stanie i skąd bierzecie do nich części? Przecież do tego auta prawie nic nie można już kupić i z każdym rokiem jest coraz gorzej. Jeśli macie jakieś dojścia do części, cokolwiek, proszę dajcie znać bo jak tak dalej pójdzie to to wyjątkowe autko które chciałem ratować i dać mu drugie życie, po prostu niedługo pójdzie na złom. :-|

greg-si - Wto Cze 19, 2018 16:37

Regeneruj, są firmy które się tym zajmują.
czubens - Wto Cze 19, 2018 23:46

Mam zamiar zregenerować stare poduszki jak wymienię te które mam teraz, ale jest jeden problem. Czy te poduszki w R800 nie są przypadkiem olejowe? Czy zakłady regenerują też olejowe? Bo słyszałem że raczej tylko gumowe :razz:
AndrewS - Sro Cze 20, 2018 17:01

tu chyba osiagalna ale ceny https://rimmerbros.com/Item--i-GRID004584
czubens - Sro Cze 20, 2018 22:59

Widziałem ją, ale faktycznie cena + wysyłka to trochę przesada. Na szczęście dorwałem dzisiaj jakimś cudem używaną :) Zastanawia mnie wymiana - będzie trzeba podwieszać silnik i opuszczać belkę? Czy jest na to jakiś łatwy sposób?
Tomsonico - Czw Sie 09, 2018 12:23

czubens napisał/a:
Widziałem ją, ale faktycznie cena + wysyłka to trochę przesada. Na szczęście dorwałem dzisiaj jakimś cudem używaną :) Zastanawia mnie wymiana - będzie trzeba podwieszać silnik i opuszczać belkę? Czy jest na to jakiś łatwy sposób?


Ja też szukam poduszki, ale na przednią belkę, z tyłu już wymieniłem. Gdzie udało Ci się znaleźć poduszkę?

Nie poddawaj się, niebawem jeżdżące 827 w Polsce będzie można policzyć na palcach jednej ręki :mrgreen: