Zobacz temat - [MG TF i inne] gumy stabilizatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [MG TF i inne] gumy stabilizatora

sknerko - Sob Cze 30, 2018 15:31
Temat postu: [MG TF i inne] gumy stabilizatora
potrzebuje wymiary tulei stabilizatora w różnych modelach rovera. Nigdzie nie mogę znaleźć a w związku z tym ze szukam do MG TF chciałem się zorientować czy może nie dało by się dopasować od innych. średnica wewnętrzna tych co potrzebuje jest 19mm a chyba w r200/25/zr występował taki drążek
marcin.misek - Sob Cze 30, 2018 21:21

Jak wejdziesz na stronę rimmerbross, i przeglądniesz przenie i tylne zawieszenia ze wszystkich modeli to jakies dane wydobędziesz. Z tego co widzialem w kilku przypadkach jest napisane jest jaką srednice ma stabilizator i gumy do niego.
np tutaj : https://rimmerbros.com/Item--i-GRID003099 widać ze są 16 ,18 oraz 20, akurat żadnego z tych co potrzeujesz - ale trzeba by bylo przejrzeć wszystko.

Malignus - Nie Lip 01, 2018 21:43

Na ich stronie tez możesz zamowic bezpłatnie katalog z częściami do TF.Warto się zarejestrować.Niestety majac tak jak Ty TF-ka i sportpacka,trzeba szukac klamotów do zawieszenia.Od zwykłego TF-a na przykład niezbyt pasuja sprężyny i amorki....
sknerko - Pon Lip 02, 2018 12:28

Malignus napisał/a:
Niestety majac tak jak Ty TF-ka i sportpacka,trzeba szukac klamotów do zawieszenia.
Już sie zorientowałem że lekko nie będzie a tym bardziej że mam 2005r i np łączniki stabilizatora w kraju nie występują a u Angoli cena jest po prostu szokująca
Malignus - Pon Lip 02, 2018 22:26

W moim przypadku jest rok 2004,modelowo 2005 czyli koncowka produkcji TF w UK.Na dzień dzisiejszy ratuje nas tylko Ebay uk czy RimmerBross.Majac sportpack podchodzą amorki eibach,jak wyczailem na angielskim forum,niektore maja możliwość regulacji.Sprezynek jeszcze nie znalazłem.Nie wspomnę o reszcie zawiechy.Na OLX pojawily się ogłoszenia z Rawicza.Gosc rozebral 2 TF-y i sporo klamotów sprzedaje.Bralem od Niego puszke filtra od 160 na dwie sikawki w dobrej cenie.Mysle ze warto zerknąć.Ma tez nowe emblematy MG i Union Jacki,plus pare dupereli nieseryjnych a taniej niż w UK.