Zobacz temat - [R45]tylny zderzak, pęknięcie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45]tylny zderzak, pęknięcie

eurofix - Sob Lip 07, 2018 15:10
Temat postu: [R45]tylny zderzak, pęknięcie
Witajcie,

Wstyd powiedzieć ale podczas manewru tzw zawracania z wykorzystaniem infrastruktury uderzyłem tylnym zderzakiem jego prawym rogiem w słupek znaku drogowego. Efektem tego mam pęknięty zderzak oraz wypadł mi z prawych trzymadeł? Na razie załatałem szczelinę pęknięcia na zderzaku grey tapes i bezowocnie póki co poszukuję jego zastępcę. Może ktoś wie gdzie mogę go nabyć? szukałem na allegro ale null.
Będę wdzięczny za info.

Excalibue - Sob Lip 07, 2018 18:37

Jak to, nie ma zderzaków ?
Chyba, że szukasz w kolorze i masz jakiś nietypowy kolor.
U mnie leżą dwa, jeden od sedana, drugi od hatchbacka, oczywiście do malowania.
Druga sprawa, nawet jak znajdziesz taki zderzak to wysyłka tego teraz jest strzasznie kłopotliwa.
Ostatni kurier jaki brał takie gabaryty w normalnych pieniądzach wypiął się na gabarytowe paczki i lipa.

iktorn73 - Sob Lip 07, 2018 23:49

Zderzaki do sedana to biały kruk,wszyscy mają od wersji hatchback. Na dodatek zwykle są uszkodzone na rogach i klejone , spróbuj skleić ten który masz.
eurofix - Pon Lip 09, 2018 08:01
Temat postu: [tylny zderzak, pęknięcie Rover 45 1,8]
iktorn73 napisał/a:
Zderzaki do sedana to biały kruk,wszyscy mają od wersji hatchback. Na dodatek zwykle są uszkodzone na rogach i klejone , spróbuj skleić ten który masz.


Dzięki za info :) . Czym radzisz skleić skleić, bo zielony w temacie jestem :) ?

[ Dodano: Pon Lip 09, 2018 08:01 ]
iktorn73 napisał/a:
Zderzaki do sedana to biały kruk,wszyscy mają od wersji hatchback. Na dodatek zwykle są uszkodzone na rogach i klejone , spróbuj skleić ten który masz.


No mam chyba w typowym bo JBR, a szukałem na allegro i generalnie w google poprzez wpisywanie tagów, chyba że coś źłe robiłem. Znasz jakieś strony gdzie można je znaleźć?

iktorn73 - Wto Lip 10, 2018 12:29

Ale,ale :) , bo ja piszę o zderzaku do polifta :) a może Ty masz przed liftowy? A skleić można zgrzewarką do plastików :) .
eurofix - Sro Lip 11, 2018 08:01

iktorn73 napisał/a:
Ale,ale :) , bo ja piszę o zderzaku do polifta :) a może Ty masz przed liftowy? A skleić można zgrzewarką do plastików :) .


Ja mam chyba przedliftowy choć nie wiem po czy poznać mogę?

iktorn73 - Sro Lip 11, 2018 11:31

Jak masz takiego ZS jak w moim avatarze to po liftingu,jak okrągłe lampy z przodu to przed lift i do tego powinny być dostępne zderzaki.

[ Dodano: Sro Lip 11, 2018 11:31 ]
Poszukaj sprzedawców którzy mają na zdjęciu całe auto i zadzwoń zapytaj o zderzak, często nie wystawiają wszystkiego :) , http://allegro.pl/rover-4...5393297835.html

Remigiusz - Sro Lip 11, 2018 21:59

Wywierc dziury i Trytyka złącz i tyle :-)