Zobacz temat - [R200] Czujnik klapy bagażnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Czujnik klapy bagażnika

DaRUS.x - Pon Lip 09, 2018 11:26
Temat postu: [R200] Czujnik klapy bagażnika
A więc jak w temacie dziś dostrzegłem że Rover'ek ma coś takiego jak lampkę kontrolną otwarcia klapy bagażnika i idąc tropem sprawdziłem żaróweczkę w liczniku okazało się że jest w porządku, idąc dalej tropem sprawdziłem forum i znalazłem temat w którym jest pisane o jakiejś blaszce która nie dotyka czegoś tam, tyle że nie wiem nie potrafię wytropić o jaką jeszcze chodzi blaszkę. Do tego jeszcze za uwarzyłem że jest ikonka przegrzanego katalizatora która jest pusta i pytanie czy tam tak ma być? A dodam że mam problemy z katalizatorem. I jeszcze kontrolka TC (traction control) to też jest puste. Jeżeli coś co napisałem już było to z góry przepraszam, ale na własną obronę dodam że szukałem na forum lecz jak był post o danej rzeczy to nie potrafił mi pomóc.
jerzy53 - Pon Lip 09, 2018 11:47

Te same " blaszki " włączają oświetlenie bagażnika . Jest to przy zamku wewnątrz klapy . Trzeba odkręcić plastikową osłonę .
DaRUS.x - Pon Lip 09, 2018 13:48

Okej, idę dłubać :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lip 09, 2018 13:48 ]
No to co do tej blaszki to ogarnąłem :mrgreen: Ale nadla irytuje mnie reszta rzeczy

nanab - Pon Lip 09, 2018 16:33

Pewnie jak w każdym zniszczona wiązka.
DaRUS.x - Wto Lip 10, 2018 02:14

nanab akurat nie ściągnąłem tą plastikową obudowę zamka i jak już zlokalizowałem która to blaszka to padłem ze śmiechu bo ona była cała tylko dogiąć wystarczyło :mrgreen: