Zobacz temat - [MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Poznania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Poznania

clovertrail - Wto Lip 17, 2018 22:49
Temat postu: [MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Poznania
Witam. Poszukuję kombi jako drugi samochód, bo trochę męczy mnie wkładanie wózka do mojego r75. Wpadł mi w oko taki MG ZT-T.

https://www.otomoto.pl/of...a-ID6zPAjf.html

Dodany 2 dni temu z ceną 7800. Wczoraj cena spadła do 7400, natomiast chwilę temu już została zmieniona na 5800 :o Jest ktoś na forum z okolic Poznania, kto mógłby sprawdzić dla mnie to autko? Nie spodziewam się igły, bardziej auta do dopieszczenia. Ale chciałbym się dowiedzieć czy to nie totalny gruz, bo nagłe spadki ceny to sugerują.

sknerko - Czw Lip 19, 2018 15:57

Sama cena 5800 sugeruje że nie ma co dopieszczać tylko trzeba odbudować, nikt kto wie co ma niżej 10 klocków 2004 ci nie puści.

[ Dodano: Czw Lip 19, 2018 15:52 ]
Patrząc na konsole środkową to zdjęcia z dwuch różnych aut. Jedyne wyposażenie dodatkowe to komp i radio 2 DIN niewiadomej jakości. Ani trakcji ani tempomatu itd., Tylne szyby na korbę nawet lusterko bez ściemniania automatycznego, jeżeli to jest to auto co widuje w Komornikach na trasie to jest poobijany kamieniami mocno i do tego matowy. Przebieg oczywiście między bajki.

[ Dodano: Czw Lip 19, 2018 15:57 ]
A i jeszcze jedno, myślisz że jak ktoś chwilę temu założył sprzęgło za 3 tysie to resztę budy wycenia na 2800 z silnikiem w komplecie phi śmiech.

clovertrail - Czw Lip 19, 2018 20:53

sknerko napisał/a:
Sama cena 5800 sugeruje że nie ma co dopieszczać tylko trzeba odbudować, nikt kto wie co ma niżej 10 klocków 2004 ci nie puści.


Dzięki za odpowiedź. Chwilę temu był za 7800, gość może nie wiedzieć co ma. Auto jest w dziale Rover 75 i kolor oznaczony jako fioletowy. :| Będziesz tam może przejeżdżał w najbliższym czasie? :smile:

sknerko - Sob Lip 21, 2018 14:48

Gość raczej dokładnie wie co ma bo w Komornikach jest były serwis rovera i chłopaki zapewne go dobrze uświadomili. Jak wymieniał sprzęgło to raczej nigdzie indziej bo u nas mechanikow co wiedzą co to rover/MG jest jak na lekarstwo. A jak nie wie i robił u Janusza w szopie to nie chcesz wiedzieć ile w niego trzeba wpompowac żeby nadawał się do użytku. O ile to ten co go widuję to trzeba malować cale auto. Co do niuansów z kolorem itd. to raczej neta nie ogarnia a nie auta. Ja jadę przez Komorniki codziennie dwa razy i czasem go widzę a że mam jobla na punkcie marki to zwracam uwagę na detale i odradzam ci go dlatego że nawet jak bym chciał takie auto to bym tej sztuki nie jechał oglądać a mam tam blisko. A i jeszcze jedno jak kiedyś go widziałem to dymił jak lokomotywa a ostatnio już nie więc albo naprawił albo jechał tak że dymu nie puszczał akurat.
clovertrail - Nie Lip 22, 2018 21:00

Ktoś kupił :mrgreen:
dzelo23 - Nie Lip 22, 2018 21:33

To pewnie niedługo się przywita :d
sknerko - Czw Lip 26, 2018 09:28

albo wystawi dalej na sprzedaż, bo z wakacji przyjedzie lawetą :D