Zobacz temat - [R400] Wymiana przewodów zapłonowych na sportowe i w kolorze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Wymiana przewodów zapłonowych na sportowe i w kolorze

krzysiekpdg - Wto Sie 07, 2018 12:43
Temat postu: [R400] Wymiana przewodów zapłonowych na sportowe i w kolorze
Witam chciałbym zmienić przewody zapłonowe bo moje już kończą swój żywot ale wole już dopłacić i kupić lepsze sportowe i najlepiej w kolorze innym niż czarny czy podejdą przewody od innego auta czy muszą być tylko do rovera?
tommasino - Wto Sie 07, 2018 14:25

krzysiekpdg, a jaki ty masz silnik, bo w opisie SDI - diesel???

W dieslu nie ma czegoś takiego jak kable zapłonowe

[ Dodano: Wto Sie 07, 2018 14:25 ]
Po czym stwierdziłeś, że kończą swój żywot?

krzysiekpdg - Wto Sie 07, 2018 17:19

Coś musiało się źle kliknąć mam 1.4 Si 16V nie równe obroty na luzie częsty brak mocy okopcony wydech większe spalanie. Będę wymieniał świece to przy okazji chce przewody ale na jakieś lepsze i by się dobrze prezentowały po otwarciu maski
tommasino - Wto Sie 07, 2018 17:37

krzysiekpdg, nie patrz na kolor kabli. Najlepsze zawsze są orginalne, dlatego staraj się zakupić włąsnie takie.

Jeśli wszystko chula u Ciebie pod maska, to oprócz wymiany świec (przy okazji możesz zmierzyć cisnśnienie na garach) i kabli przeczyść rownież cały dolot tj. przepustnice, krokowca, MAP. Wlej jakiś specyfik do benzyny na wtryski. Taki zabieg powinien pomoc.

A co do okopconego wydechu to różnie można to interpretować.
Suchy ten wydech czy tłusty? Jak tłusty to może spalać olej.

krzysiekpdg - Wto Sie 07, 2018 17:43

Wydech suchy czysciłem go to dwa przejazdy i znów syf a chciałem założyć sportowe przewody odrazu z wyższej półki nie boje sie ceny 300+