Zobacz temat - [Rover 100] tylne koła / \
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 100 - [Rover 100] tylne koła / \

icebox - Pią Wrz 14, 2018 14:29
Temat postu: [Rover 100] tylne koła / \
Witam, tak jak w temacie koła tylne stoją tak / \ , czytałem że trzeba wymienić jakieś tuleje, pytanie czy jeszce ktoś to robi, ewentualnie jak to naprawić?
sail - Sob Wrz 15, 2018 18:11

Witam

Widzę że nabyłeś nowy pojazd... gratulacje :) Ciesze się że tu w końcu jakiś ruch bo sekcja 100 jest jakby martwa....trochę. Ja w ostatni miesiąc rozebrałem swoją 100 praktycznie na części pierwsze. Zapytam jak samochód ? w jakim jest stanie ?, obserwowałem go ostatnio na olx był wystawiony za 4800, później cena spadła do 3800, zakładam ze jesteś jego nowym właścicielem ?! Generalnie na zdjeciach prezentował się ładnie miał wszystko co powinna mieć wersja GTI front splitery, dokładki progowe, owiewka na tylnej klapie, oryginalne felgi 7 spoke, ma drążki stabilizatorów ? Co do tylnego zawieszenia, pamiętaj przy rozbieraniu, że strona kierowcy, nakrętka piasty ma gwint lewoskrętny, odwrotny niż strona pasażera. Łatwo to uszkodzić ja się nie wie. Tuleje górne są jak najbardziej do wymiany, i do zdobycia, jednak w samochodzie który ma >25 lat może być problematyczne rozkręcenie tego wszystkiego....przekonałem się o tym ostatnio. ...polecam rimmerbross tam masz wszystkie rysunki , oraz książkę haynesa.

Obecnie "gryzę" się z moim metro...też jest koloru BRG,, ale nie prezentuje się tak ładnie jak twój ....

Pozdrawiam no i oczywiście zapraszam do wstąpienia do klubu :) członków raczej nie wielu ale wszyscy to nietuzinkowi ludzie :) (powinno być - opętani chorobą psychiczną ROVER ;)

I w sumie cieszę się że jeszcze jest ktoś kto porwał się na 114....w takim razie jest nas już dwóch... i z tego co widzę całkiem niedaleko.

Malignus - Sob Wrz 15, 2018 22:45

BRG jedyny słuszny kolor w Brytyjskiej motoryzacji.Sail ma wprawe.A Rimerbros na prawde pomaga.Gratki co do zakupu i niech sluzy