Zobacz temat - Witajcie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witajcie

krzysiek98 - Nie Wrz 16, 2018 19:39
Temat postu: Witajcie
Witajcie,
Posiadam roverka 75 i widzę że forum to kopalnia wiedzy więc chętnie się dołączę. Może i z czasem mi będzie dane komuś pomóc. Miło do was dołączyć

MD - Nie Wrz 16, 2018 19:58

krzysiek98, może nie tylko pomóc, ale i wpaść na zlot, poznać osobiście tych, co dokładają swoje cegiełki do wspólnej kopalni wiedzy? :D Cześć, dzień doooobry!
krzysiek98 - Nie Wrz 16, 2018 21:56

MD, dzięki za przyjęcie :) Zlot jak najbardziej, jak tylko coś będzie w zasięgu to jak najbardziej. Chętnie poznam innych właścicieli tych pięknych wozów. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale zapytam. Czy w Polsce jak mijają się dwa Roverki to jakoś się "witają"? Sporo podróżuję po Czechach (gdzie Rovery są rzadsze) i zawsze gdy mija mnie Rover to pociągnie długimi światłami. Nie chodzi ani o światła ani o stojącą policję za zakrętem :)
MD - Pon Wrz 17, 2018 01:00

krzysiek98, Rovery w Polsce nie są aż tak rzadkie, bo 45, 25, 400, 600 i 200 trochę jeździ. 75 natomiast często bywa rarytasem i niejednokrotnie podnosiłem sobie dłoń z kierowcą mijanej siedem-piątki, czy też takowemu mrugnąłem. Zdarzało mi się także na autostradzie być wyprzedzanym przez R75, to mi kierowca mrugnął awaryjkami. I ja sam mrugam sekwencją lewy-prawy-lewy wyprzedzanym 75.

To niby niewiele, a jakoś cieplej się na serduszku robi. :D

xtremesystems - Czw Wrz 20, 2018 12:00

Witam

Jestem na etapie poszukiwania auta. Mam nadzieje ze może coś się uda kupić od klubowicza i auto dalej będzie w klubie