Zobacz temat - [R75] wyświetlacz navi. Moduły potrzebne do dzialania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] wyświetlacz navi. Moduły potrzebne do dzialania

Mixal - Sro Wrz 19, 2018 10:08
Temat postu: [R75] wyświetlacz navi. Moduły potrzebne do dzialania
Witam.
W swoim roverze mam panel z dużym wyświetlaczem.
Jaki moduł jest konieczny do działania wyświetlacza? Nie jest konieczne oglądanie tv czy nawigacja lecz jedynie działający Wyświetlać. Czy moduł tv z bagażnika lub Odtwarzacz płyt navi są konieczne?

barmot - Pią Paź 19, 2018 19:21

System jest oparty na BMW, więc albo moduł TV albo czytnik nawigacji MK4. Moduł TV niestety jest analogowy i nie pozwoli na odbiór stacji TV, ale posiada wejście AV, do którego można podłączyć odtwarzacz DVD, tuner DVB-T, kamerę cofania itp. Czytnik nawigacji MK4 posiada w sobie cały system do wyświetlania obrazu, ale nie daje możliwości podpięcia obrazu zewnętrznego, ale można to zrobić posiadając urządzenia z wyjściem RGB
Mixal - Wto Sty 22, 2019 15:18

Tv tak naprawde nie jest mi potrzebny ale wyświetlacz nic nie wyświetla i to jest wkurzające. Wymiana samej nawigacji nic nie dała mi. Ale zauważyłem ze jak podpinam tuner TV mój to wuawietlacz gaśnie a jak odpinam to świeci na biało to może w tym jest problem. Może tak być? Spróbuję gdzieś zdobyć tuner do tv i mam nadzieje ze zadziała. Niestety dostępność jest marna i musze czekać aż mi ktoś przyszłe z allegro używki

[ Dodano: Wto Sty 22, 2019 14:13 ]
Kurde podmienialem navi i nic to nie dało. Kupiłem używany tuner TV i tez nie ma obrazu. Wcześniej jakiś miesiąc temu kupowałem używke wyświetlacza całego i tez to nic nie dało. Kurcze w czym może być problem ze ten wyświetlacz nie wyświetla informacji? Ktoś sprzedał mi coś niesprawne czy może u mnie w kablach? W chwili gdy podłączam tuner TV to wyświetlacz reaguje z białego na ciemny jakby wyłączony ale widać ze jego podświetlenie jest bardzo małe ale nic nie widać.

[ Dodano: Wto Sty 22, 2019 15:18 ]
Czy moduł tv z bmw będzie działał w roverze?
https://allegro.pl/oferta/e39-modul-tuner-tv-6903723-7478530277
Tu jest z bmw e39 i nawet rocznik ten sam co moje auto. Do roverkow jest dużo mniej i są dużo droższe to mo ze podejdzie?

piotrpg - Nie Wrz 01, 2019 08:25

Mi ekran gaśnie jesli odłączę obie kostki napędu navi. Navi mam zepsute wiec tylko jedna kostka podłączona jest. Tuner tv tez podpiety . Wszystko działa.
Zobacz czy nie ma korozji na kostce do navi