Zobacz temat - Rover 45 2001 r. 1.8 benzyna BARDZO ZADBANY
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Auto - Rover 45 2001 r. 1.8 benzyna BARDZO ZADBANY

pawlovsky - Nie Paź 14, 2018 23:30
Temat postu: Rover 45 2001 r. 1.8 benzyna BARDZO ZADBANY
Sprzedam Rovera 45, silnik 1.8 benzyna, rocznik 2001. Przebieg 192 900 km, OC i przegląd techniczny ważne do maja 2019 roku. Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym oraz bardzo dobrym stanie wizualnym.
W samochodzie wszystko było na bieżąco wymieniane, zainwestowałem w niego bardzo dużo pieniędzy oraz setki godzin pracy. Z ważniejszych rzeczy, w październiku 2018 roku przy przebiegu 190 600 km wymienione kompletne sprzęgło wraz z pompką sprzęgła oraz wysprzęglikiem. W 2017 roku wymieniona uszczelka pod głowicą, wraz z planowaniem głowicy, szpilkami głowicy itd. W czerwcu 2017 rok temu zrobiony kompletny układ hamulcowy (4 tarcze ATE, płyn ATE, przewody hamulcowe itd) Wymieniona chłodnica oraz skraplacz klimatyzacji, układ klimatyzacji została uszczelniony, wyczyszczony i nabity do pełna. Podwozie oraz progi zakonserwowane. W aucie nie ma żadnych oznak korozji, lakier jest w świetnym stanie, zabezpieczony woskiem. Fotele skórzane zostały odczyszczone i zabezpieczone profesjonalnymi kosmetykami. Samochód na zdjęciach stoi na oryginalnych felgach MG, opony letnie Continental ContiSport 215/45/R16 które sprzedaję w cenie auta. Aktualnie samochód stoi na drugim komplecie alufelg z oponami zimowymi Dunlop WinterSport 5 z roku 2018 które zakupiłem za 1450 zł w lutym tego roku (sprzedaję w cenie pojazdu).

Cena jaka mnie interesuje to 8500 zł do rozsądnej negocjacji.

Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną, telefon: 668 737 365
lub email : john.pawlowsky@gmail.com zainteresowanych.

NA OTOMOTO :arrow: Roverek na otomoto :arrow: