Zobacz temat - 34 Pozlotowe gadu gady, zdjęcia, filmy itp...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - 34 Pozlotowe gadu gady, zdjęcia, filmy itp...

0L0 - Nie Paź 21, 2018 16:04
Temat postu: 34 Pozlotowe gadu gady, zdjęcia, filmy itp...
Dzięki wielkie za mile spędzony czas w nietuzinkowym gronie. Dawno mi się tak oczy nie spociły ze śmiechu jak w nocy z soboty na niedzielę ;)

Zdjęcia:
https://photos.app.goo.gl/LyMid8GTYZTcZK9MA
Tradycyjnie jak to w googlu - klikamy na 3 kropeczki w prawym górnym rogu i wybieramy pobierz wszystko.

Pozdrawiam :wink:

tommasino - Nie Paź 21, 2018 18:19

Piękne zdjęcia 0L0,
Bodzio - Nie Paź 21, 2018 19:43

Jakby to ująć - gitarowo ;-)
adam_26 - Nie Paź 21, 2018 20:45

OLO twoje zdjęcia jak zwykle miód malina :mrgreen: fajnie powspominać teraz niech zazdroszczą ci którzy nie byli :P
arczi220 - Nie Paź 21, 2018 22:17

OLO nigdy nie widziałem jak mój Roverek wyględa z tyłu na trasie foty zajebiste.SWD rządzi :)
SyntaX - Pon Paź 22, 2018 07:28

Niech ktoś wrzuci koncert :)
Markzo - Pon Paź 22, 2018 08:20

Co tu duzo gadac - klasa zlot! Super miejsce, super ludzie, super atomosfera ;D dziekujemy Wam wszystkim za wspolnie spedzony czas, pogaduchy i ogromna dawke smiechu ;D wielki szacun dla organizatorow, staneliscie na wysokosci zadania ;D to co...do zobaczenia na nastepnym :)

0lo swietne foty ;D ktos w koncu mi zs'a obfocil xD

j0zek - Pon Paź 22, 2018 18:36

Tak zapytam z ciekawości, jaką mocą dysponuje ten zielony rover z dwoma podwójnymi wydechami?:)
0L0 - Pon Paź 22, 2018 18:42

2,5 V6 - więc raczej nie więcej jak 190.

Szkoda, że wysiadł w nim alternator, bo było to chyba najładniejsze auto na zlocie :cry:

adam_26 - Pon Paź 22, 2018 19:32

0L0 napisał/a:
2,5 V6 - więc raczej nie więcej jak 190.

Szkoda, że wysiadł w nim alternator, bo było to chyba najładniejsze auto na zlocie :cry:
Olo ten zielony to byl 1.8 n/a Więc sporo mnie kuniowj niż 190. Będzie turbo jak mu markzo zaszczepi
tommasino - Pon Paź 22, 2018 19:34

0L0, zielony ładny, ale nie najładniejszy :P :mrgreen: :wink: :wink:
SyntaX - Pon Paź 22, 2018 19:38

1,8 benzyna.
j0zek - Pon Paź 22, 2018 20:30

1,8 i 4 wydechy :D
0L0 - Pon Paź 22, 2018 20:42

Kurde... brzmienie mnie zmyliło :D

tommasino, najładniejszy Rover ;)

tommasino - Wto Paź 23, 2018 10:00

trochę zdjęc ode mnie. Jakość nienajlepsza ale zawsze coś
https://photos.app.goo.gl/sAYBMwSvLBya1rfW8

dzelo23 - Wto Paź 23, 2018 10:13

:-| zazdraszczam
DonEmilio - Sro Paź 24, 2018 18:26

Witam i pozdrawiam wszystkich ze zlotu. Fantastycznie było Was poznać i spędzić z Wami czas :-)
Malignus - Sro Paź 24, 2018 19:38

Niestety nie dane mi było spedzic z Wami czasu.Mam nadzieje ze przyszly rok będzie laskawszy i zalicze oba Zloty.
Harry - Czw Paź 25, 2018 21:52

Tydzień już minął od zlotu...

Dziękuję wszystkim obecnym na zlocie, bo to Wy wszyscy tworzycie tą całą atmosferę i niezapomniane historie :)

Zarządowi za kolejny super zorganizowany zlot

Tuners a tak ogólnie, że jest błazen :D
Janusz Nosacz za dobre porady małżeńskie i opowiedziane historie
Ela i Markzo Może zaczniecie częściej jeździć na zloty ? Dzięki za fajne pogaduchy

Ekipa z wesołej taxi Greg, Tuners, Janusz Nosacz
Dzięki, że byliście w gotowości do pchania na podjazdach :D

Ekipa od wynalazków do picia - było to wszystko dobre, dobrze że "tęczy" nie było na następny dzień :)

arczi220 - Pon Paź 29, 2018 08:04

Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli na zlocie. Jesteście zajefajni:) bardzo miło spędzony weekend.Mam nadzieje że winko smakowało :) a tu parę fotek z naszego aparatu
https://photos.app.goo.gl/qaUQDmnY8qVbkMXD8
Do następnego spotkania.

0L0 - Pon Paź 29, 2018 08:14

artmati, link nie działa :sad:
arczi220 - Pon Paź 29, 2018 08:26

Teraz powinien działać :)
janusz_nosacz - Pon Paź 29, 2018 11:17
Temat postu: Podziekowania
Tak tydzień już minął …a trauma pozostała…

To był najpiękniejszy zlot na jakim byłem …
może dlatego że się zbytnio nie łudziłem …
nie było torów … rajdów… tej całej fety…
bez wyścigów startu końca i mety…
przyjechali ci którzy przyjechać mieli…
spotkali się…pogadali …teraz nic ich nie dzieli…
śpiewy i śmiechy po nocach się działy…
radości bez końca się przelewały…
samochody kiedyś z przypadku kupione…
niektóre z konieczności zamienione na żonę…
zjednoczyły nas razem w tej mglistej krainie…
gdzie serce pozostanie i miłość nie zginie…
jedni ją stracili, drudzy wierzyli , trzeci uciekli , kolejni się zrzekli..

chce mi się wyć gdy tak muszę żyć …
las, mgła, i kręta droga dokąd mnie prowadzi … ?

No dobra trochę mnie poniosło :) ale było super, 1000 przemyśleń, przed w trakcie i po powrocie, Dzięki za to że jesteście bo bez was by tego nie było… (ktoś to kiedyś już powiedział ?)

Tuners – nie potrafię nawet tego opisać, nie da się to jest po prostu niewyobrażalne, powiem tak ten gość to nie tylko jajcarz i kawalarz, ma w sercu ogromne wartości, o których niektórzy mogą tylko pomarzyć . Jak już się przesiadałem na A4 to miałem ochotę się popłakać… Dzięki kolego :)

Markzo i Ela – były chwilę niedowierzania :) , oraz radości, bimber I liga, fura ogarnięta do tego stopnia że wykreśliłem ze słownika słowa „nie możliwe” , „nie da się” „później” „jaki jest tego sens ?” Powiem krótko „Jedziemy dalej” z tym interesem…. może się uda, a jeśli nawet nie to i tak będziemy krok dalej.

Harry – piękne dzięki za powożenie na pętli Bieszczadzkiej, oraz towarzystwo, historię są historiami , życie życiem, jedno przeplata się z drugim nierozerwalnie, czasami trzeba się przestać oglądać za siebie, aby nie potknąć się o to co jest przed nami... No i ten alarm to powinna mieć połowa samochodów na miejskich parkingach !! !

Siemion – Dziękuję za towarzystwo, śpiewy, historię , podwiezienie na dworzec, i ten twój nie powtarzalny sposób bycia, zawsze chłonę ciebie jak gąbka co tu dużo mówić , po raz kolejny stanąłeś na wysokości zadania. Jeszcze ci wiszę za wejściówkę w Przemyślu na wieżę.

AndrewS – zawsze twój stoicki spokój i opanowanie strasznie mi imponuje, pozdrowienia dla Mikiego i Żonki, widzimy się na następnym ty już jesteś jak znak towarowy tego przedsięwzięcia…nie może cię nie być.

Zangiew – nie wyprzedaj tak więcej pało !! a poza tym masz swój urok osobisty, widzimy się na letnim ;) pozdrawiam Ewę i Eddiego (jaki on zakręcony)

Anvile – no temu to się japa cieszyła cały zlot….no i jedyny co serią-L przyjechał :) szacuneczek.

Olo
– master of photo, jak ty to robisz ?

Tommasino
– człowieku ty jesteś na każdym zlocie coraz młodszy :) Masz śliczną żonę , dzieci , samochód…jak ty to robisz ?.... poczekaj przypominam sobie …to ta dusza południowca…”maniana” i „no problemo”, i to jest chyba recepta ?

Adam26, Syntax, Wiktor Coupe, Sintram, Waldi, MarcinMisek, GregSi, - no i reszta ekipy która tworzy ten niezapomniany skład… pozdrawiam
A jeżeli kogoś nie wymieniłem niech nie czuje się urażony … następnym razem nadrobimy ;)

dzelo23 - Pon Paź 29, 2018 16:09

Janusz Nosacz, opowieści o Twoich wyczynach doszły już na Podlasie :d
Kombinuj, działaj bo ja jestem następny w kolejce do Twoich tworów ;)

tommasino - Pią Lis 16, 2018 17:57

janusz_nosacz, hahaha !! ! Rozbawileś mnie :mrgreen:

Jak to się mówi... Stary cialem, ale młody duchem :razz:

dzelo23, koncert był mega!!!! Niech żałuje ten co nie widział.

Nie będę się rozpisywał, ale również pragniemy z Alicją podziękować Wszystkim za kolejny i jakże udany zlot!!!! Za rozmowy, śmiechy, śpiewy, degustacje przeróżnych domowych wyrobów.
I do następnego!!!!