Zobacz temat - [620si] Poszukuje reflektory
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620si] Poszukuje reflektory

mirlec12 - Wto Lis 20, 2018 21:15
Temat postu: [620si] Poszukuje reflektory
Witam poszukuję takich reflektorów . Osoba o nicku @olek997 posiadała takie reflektory w swoim r620 i sam chciałbym mieć takie :)

Potrzebuje nazwę tych reflektorów lub z jakiego samochodu one są...

tomii620si - Czw Lis 22, 2018 19:44

Nie bylo takich :P

Rozklejasz ori lampe :P
Wkladke malujesz na czarno i wygląd już masz :P



Potem kupujesz soczewki za jakies 250zł na allegro - caly komplet jest.. Soczewki Bixenon + HID.
Przykrecasz po prostu od tyłu kontre i masz - miałem w 2 autach - teraz mam w motocyklu i naprawde dobrze świeci i sie sprawuje ;)


I teraz najgorsza część - oryginalna lampa jest ryflowana - albo gdzieś na necie znajdziesz klosze w zamienniku nie ryflowane - gdzies kiedys w rosji widziałem.
Albo zrobisz to tak jak ja planowałem - oddajesz klosze do polerowania i polerują ryfel na gładko :) - plusem jest to, że na długich zachowujesz ori ryfel jeśli wypolerujsz tylko "środkową" część lampy.
wada - po polerowaniu może się zrobić soczewka na kloszu przez to światło moze sie nie równomiernie rozchodzić :P i tu lepszą opcją by było kupić gotowy klosz gładki :)

Spryskiwacze - ja to rozwiązałem prosto.. Ori pojemnik ma 2 uchwyty na pompki.. wiertełko - miałem drugi zbiornik z ktorego zabrałem uszczelke i mostek na kablach - spryski - ja dałem to jako bajer wiec dałem spryski z maski w zderzak bo na masce miałęm mgłowe z bmw e60 :P

mirlec12 - Nie Lis 25, 2018 16:00

tomii620si, a nie chciałbyś może sprzedać ich lub zrobić dla mnie takich samych drugich? :D oczywiście za odpowiednią opłatą :)

Mam kolejne pytanko czy lampy od hondy prelude IV by pasowały do rover 600? Pytam ponieważ mam rozwalone lampy a dokładniej to regulacja lamp mi się !@!$#ła i środek mi cały lata w lampie

tomii620si - Nie Lis 25, 2018 16:14

Ani troche nie beda pasowały.. R600 only R600 :P

Regulacje mozna zreanimowac :)
Ja Ci moge pomalowac itd .. wstawić soczewkę ale szkła Ci nie wypoleruje bo nie mam sprzętu :)

Kilka fotek lamp moich:





mirlec12 - Nie Lis 25, 2018 16:18

tomii620si, można wiedzieć skąd pochodzisz? może akurat jakoś niedaleko mieszkamy od siebie to mógłym podjechać do ciebie i obgadać wszystko bo tak przez internet to się trochę obawiam
tomii620si - Nie Lis 25, 2018 16:19

Nie ma sprawy :P
Akurat na forum mnie tu sporo osób "zna' wiec spokojnie ;)

Polkowice :)

mirlec12 - Nie Lis 25, 2018 16:22

tomii620si, ojj mam trochę daleko do ciebie ale pytanko mam chciałbyś się podjąć tej roboty? oczywiście reflektory bym ci wysłał
tomii620si - Nie Lis 25, 2018 16:25

Spoko :) dla mnie to jeden dzień roboty :P

jak masz fb to napisz do mnie:

Tomasz Grynienko i się dogadamy co i jak ;)

mirlec12 - Nie Lis 25, 2018 16:31

tomii620si, można wiedzieć jakie masz zdjęcie na fb lub dasz link do swojego profilu bo nie mogę cie znaleźć
tomii620si - Nie Lis 25, 2018 16:32

masz na PW