Zobacz temat - MG ZT-T 190 B+G 4000ZŁ
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Auto - MG ZT-T 190 B+G 4000ZŁ

YOBACK - Pią Lis 30, 2018 00:00
Temat postu: MG ZT-T 190 B+G 4000ZŁ
Witam,
nie będę owijał w bawełnę. Samochód za 4000zł opłacony, z FV marża - kupujący nie płaci podatku od wzbogacenia. W tej cenie opłaca się na części(silnik 2000-2500, instalacja gazowa 1000, felgi z oponami 1000 i już na zero, a zostaje cała blacharka itp.).

Do zrobienia w aucie:
Reduktor gazu(trzeba zmienić na używkę, bo regeneracja niestety nic nie dała. Po drugiej wizycie u gazownika wyszło, że sam zawór przy reduktorze jest niesprawny)
Osłony słupków przednich(odkleja się tapicerka - staram się zakupić właśnie, także ten problem raczej będzie zażegnany)
Akumulator w słabym stanie

W samochodzie zainstalowana jest instalacja gazowa marki PRINS - kosztowała prawie 11tyś PLN.


Żeby autem jeździć po kraju trzeba wymienić butlę gazową(koszt ok. 350pln - wymóg przy sprowadzaniu auta z instalacją gazową zza granicy).


Nie ściemniam - samochód nie jest idealny. Nie stwierdziłem żadnych wad poza wymienionymi. Wszystko inne jest w świetnym stanie. Samochodem sam zrobiłem ok. 4000km przez 3 tygodnie i nie było żadnego problemu z jazdą na benzynie, z zawieszeniem itp.

LINK DO ZDJĘĆ SAMOCHODU: https://goo.gl/7qh9kw


Jeśli będzie ktoś zainteresowany, to proszę o szybki kontakt. Wraz z nadejściem 25lutego samochód będzie wycofany ze sprzedaży i naprawiony, przejdzie proces detailingu wew i zew, i ponownie wystawiony za wyższą kwotę.

Dla zdecydowanego klienta, mogę wykonać pełny detailing samochodu - pranie ekstrakcyjne wnętrza oraz korektę lakieru na poziomie 90%(usunięcie rys). Mogę również wykonać regenerację felg polegającą na zmianie ich koloru na srebrny. Sam detailing w cenie 800zł, zaś regeneracja felg w cenie 400zł.

Zainteresowani proszę o wiadomość prywatną, lub
kontakt pod numerem 788 121 220

bociannielot - Pon Lut 11, 2019 12:53

Aktualne :!: