Zobacz temat - [R75] Tajemniczy przewód i jego miejsce ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Tajemniczy przewód i jego miejsce ?

JacekC - Wto Gru 18, 2018 13:57
Temat postu: [R75] Tajemniczy przewód i jego miejsce ?
Witam wszystkich, od pewnego czasu staram się rozwikłać zagadkę tajemniczego przewodu zakończonego 4 pinowa wtyczką ma ktoś może pomysł gdzie to powinno być podłączone ?? Przewód wychodzi z wiązki pod bezpiecznikami pod maską.
JacekC - Czw Gru 27, 2018 10:14

Podbijam temat, może ktoś w wolnej chwili zerknie do swojego cdt i podpowie gdzie podpiąć ten przewód pozdrawiam
MaReK - Sob Gru 29, 2018 01:12

Myślę, że musisz zrobić głębsze śledztwo ;) Sprawdź jak daleko w wiązkę wchodzi owy przewód, bo w miejscu gdzie go znalazłeś nie kojarzę nic co by się tam podłączało. Może poprzedni właściciel zrobił jakąś modyfikacje.
MATRIXorg - Nie Lut 17, 2019 12:17

Kolory kabli jakby się zgadzają, tylko u mnie zakończone jest innym złączem i idzie gdzieś pod lampą.

[ Dodano: Nie Lut 17, 2019 12:17 ]
Sorki, to nie ten przewód. Niestety takiego jak ze zdjęcia u mnie nie znalazłem.

JacekC - Pon Gru 30, 2019 20:12

Dzięki za odpowiedzi, pozostaje mi jeszcze raz popatrzeć przewód jest dosyć długi ma około 25 cm musi być gdzieś jego miejsce. Auto jest w moich rękach od kilku ładnych lat i nic tam nie było robione poprostu musial gdzieś się odłączyć. Jak rozwiąże problem to dam znać.
dawidd - Wto Gru 31, 2019 08:23

to jest raczej jakaś prywatna przeróbka, wtyczka co prawda wygląda na bmw, ale nie jest hermetyczna, a pod maska oryginalnie tylko takie. Chyba ze wylazła z jakiegoś"pudelka" hermetycznego. Wydaje mi się ze w lampie do sterowanie silniczkiem sa takie ale juz dokładnie tego nie pamiętam
JacekC - Czw Sty 02, 2020 16:53

Wtyczka ma napis BMW numer 8 377 234 oraz numer amp 968813-1b strasznie irytujące to jest że nie mogę znaleźć jej miejsca
antek124 - Pią Sty 03, 2020 16:04

Powiem ci tak. W benzyniaku tez taka jest wtyczka. I jest nie podłączona.:)
JacekC - Pią Sty 10, 2020 19:24

Wychodzi na to że to jakaś luźna wtyczka. Być może w bogatszej wersji wtyczka jest do czegoś wykorzystana.