Zobacz temat - [MG ZT]Ocena , warto kupić ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZT]Ocena , warto kupić ?

Sintram - Pią Lut 01, 2019 12:43
Temat postu: [MG ZT]Ocena , warto kupić ?
Jestem zainteresowany zakupem tego MG miał być TF ale córce strasznie się ten spodobał ,chyba ze względu na kolor :) . Czy ktoś może oglądał już ten samochód i może coś o nim powiedzieć ?
https://www.otomoto.pl/of...y-ID6Af3jN.html

dzelo23 - Pią Lut 01, 2019 14:14

Ogłoszenie już jakiś czas jest w sieci. Kilka razy korciło mnie żeby go obejrzeć ale jakoś nie wyszło.
Nagash - Pią Lut 01, 2019 15:40

Jakiś czas temu namawiał mnie do jego zakupu Pan Paweł Midowicz z Krakowa, przy jednoczesnej sprzedaży aktualnego eRa ;) . Nie wiem, czy go widział na żywo, raczej zainteresował się nim ze względu na przebieg. Zresztą banalnie prosty do ustalenia za pomocą TOAFa.

Jeśli przebieg jest prawdziwy, a auto faktycznie zadbane, to może być faktycznie okazja. Sam kupiłem w maju zeszłego roku eRa 75 Tourer CDI z przebiegiem 156.000 i jak dotąd przekłada się to na naprawdę bezproblemową eksploatację. Nie ma co porównywać z moim drugim eRem 75, który na razie jest studnią bez dna :D

Może warto wyłożyć ok. 450 zł i wysłać tam kogoś np. z AutoTesto, żeby chociaż mieć pojęcie o samochodzie. Przy zakupie Tourera skorzystałem i nie żałuję, a miałem do samochodu coś 360 km.

tommasino - Pią Lut 01, 2019 16:42

A mi się coś wydaje, że gość od tego auta coś już na fejsowej grupie pisał. Że trochę olej mu łykał. Chyba, że chodzi o inne auto
YOBACK - Pią Lut 01, 2019 17:35

Z tego co pamiętam to stał dość dawno temu jako uszkodzony - wgniotka na drzwiach kierowcy.
marek501 - Pią Lut 01, 2019 21:55

Prezentuje się pięknie, na niektórych zdjęciach aż za pięknie jak na 17 lat , wietrzę odrobinę "fotoszopa". Np. felga w zbliżeniu jak z katalogu , dosłownie perfekt . Jak masz 100-150 km to można by podjechać pooglądać w realu . Wyposażenie przyzwoite jak na MG, kolor nadwozia rzadko spotykany , przeciągający wzrok - wszyscy będą się oglądać za takim "zjawiskiem". YOBACK ma takiego niech potwierdzi.
Nagash - Pią Lut 01, 2019 22:18

On już naprawdę długo figuruje na otomoto. Tak swoją drogą.
Sintram - Sob Lut 02, 2019 11:21

No to trochę się wystraszyłem że nikt go długi czas nie chciał. Coś musi być nie tak . Chyba zdecyduję się na Autotesto jak ocenią co jest do zrobienia to może warto naprawić jeśli wytarguję odpowiednią cenę.
AdaskoC - Sob Lut 02, 2019 12:00

Sintram, lub kogoś z APCAR tam wyślij ;) Będzie przetrzepany ten ZT jak trzeba :twisted:
some_one - Nie Lut 03, 2019 00:27

To nie jest ten który stał jako uszkodzony z wgniotą na drzwiach kierowcy bo tego akurat sam z czystej ciekawości marki i silnika zakupiłem (o innych bolączkach i problemach niebawem napiszę w dziale pomoc techniczna bo mam wielki problem z w/w egzemplarzem), ale owszem są identyczne pod względem koloru jak i wyposażenia. Ciekawe że sprzedający napisał że jest możliwość powrotu na kołach. Ogłoszenie stoi już bardzo długo wiec zjazdówki dawno przedawnione o ile w ogóle je posiadał, a i ciekawe czy umowa z panem sprzedającym czy na "niemca".
YOBACK - Nie Lut 03, 2019 18:01

Można zakupić 30dniowe ubezpieczenie tzw komisowe. Z tym, że to i tak nie jest do końca legalnie, bo auto jest wyrejestrowane.
Sintram - Nie Lut 10, 2019 01:46

Pojechaliśmy, obejrzeliśmy, kupiliśmy :)
Serdecznie dziękuję za pomoc przy zakupie AdaskoC oraz Kasi.
Przy oględzinach wyszło że jest parę rzeczy do zrobienia, ale nic poważnego.
Na wiosennym zlocie meldujemy się na dwa. Mam nadzieje że dysponując większą mocą Magdalena objedzie Tunersa :)

tommasino - Nie Lut 10, 2019 09:23

Wow!!!! Gratuluję!!!! Niech Magdalena zakłada swój temat i relacjonuje jak najwięcej. Jestem mega ciekaw!!!
adam_26 - Nie Lut 10, 2019 09:33

Sintram napisał/a:
Pojechaliśmy, obejrzeliśmy, kupiliśmy :)
Serdecznie dziękuję za pomoc przy zakupie AdaskoC oraz Kasi.
Przy oględzinach wyszło że jest parę rzeczy do zrobienia, ale nic poważnego.
Na wiosennym zlocie meldujemy się na dwa. Mam nadzieje że dysponując większą mocą Magdalena objedzie Tunersa :)


Ja to się w sumie nawet nie dziwię, bo Roverioza to jest choroba postępująca i do tego zakaźna jeszcze :lol: tylko więcej i więcej by się chciało ;-) sam bym kupił jeszcze jednego tylko w sumie nie mam po co :mrgreen:

Sintram nie myśl że my wszyscy będziemy czekać aż do zlotu żeby poznać kolejnego klubowego MG :mrgreen: dlatego Ci się nie upiecze, opowiadaj co tam wyszło na oględzinach i więcej fotek prosimy, :-)

Nie wiem czy uda się objechać Tunersa bo automaty są najszybsze :mrgreen:
AUTOMATY RULEZ :cool: :cool: :cool:

marek501 - Nie Lut 10, 2019 21:21

To się teraz chłopaki będą za Magdalenką oglądać :mrgreen:
Gratuluje zakupu , piękny ...