Zobacz temat - [R25] problem z centralnym zamkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] problem z centralnym zamkiem

WM21 - Nie Lut 24, 2019 11:23
Temat postu: [R25] problem z centralnym zamkiem
Mam problemy z centralnym zamkiem ROVERA 25 benzyna 1,8i + automat.
Działał dotychczas bez zarzutu. Po powrocie z zakupów nie dało się go otworzyć pilotem.
Stan aktualny jest taki: pilot zamyka wszystkie drzwi oraz otwiera i zamyka klapę bagażnika. Niestety nie otwiera żadnych drzwi (kierunkowskaz mrugnie raz). Można jedynie otworzyć drzwi kierowcy a później przy pomocy wyciągnięcia bolca tylne drzwi pasażera. Nie można dźwignią otworzyć przednich drzwi pasażera ( są cały czas zablokowane) i nie działa także wyłącznik główny wszystkich drzwi na kokpicie. Alarm i IMO po naciśnięciu pilota działa normalnie. Samochodem można jeździć ale ciągle są zablokowane lewe drzwi pasażera. Jak można je odblokować z pominięciem centralki ?

Przypuszczam ,że jest problem z działaniem przekaźnika od otwierania wszystkich drzwi w centralce (sterowniku) zamka. Czy ktoś wie gdzie w tym modelu ROVERa 25 może być sterownik centralnego zamka?
Szukałem go w drzwiach kierowcy i za bezpiecznikami. Nie znalazłem tam sterownika centralnego zamka. Nie wiem jak on wygląda w tym modelu? Czy to jest to co na zdjęciu?
Proszę o pomoc. Pozdrawiam

dawidd - Pon Maj 13, 2019 09:29

Sterownik masz scu za radiem