Zobacz temat - [R45] Uszkodzony przepływomierz a moc silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Uszkodzony przepływomierz a moc silnika

Rover4545 - Sob Mar 09, 2019 10:57
Temat postu: [R45] Uszkodzony przepływomierz a moc silnika
Witam,
Mam pytanie odnośnie przepływomierza. Kupiłem auto już z odpiętą przepływką, gdy ją podłączam silnik traci ~50% mocy (wiec uznaje ze jest walnięta). Przy odpiętej jedzie 'normlanie', ale też nie wiem jak jedzie ze sprawną.
Teraz pytanie czy wymiana jej podniesie moc? Na podpiętej traci moc to czy przy wymianie ją podniesie od tej co jest teraz przy odpiętej?
I drugie czy można tak jeździć na odpiętej dłuższy czas?
Pozdrawiam! ;)

barney79 - Sob Mar 09, 2019 14:58

Kolego mozesz jezdzic na odpietej ale bedzie palil wiecej.Nie zmieniaj przeplywki bo zamienniki dzialaja na chwile a oryginal powali Cię na nogi.Zgłoś sie do Remiego na forum oraz poczytaj to https://forum.roverki.pl/viewtopic.php?t=66889
Po tym zabiegu auto odżyje oraz nabierze wigoru :mrgreen:
Potem zmiana wtrysków na 200Bar z SDI :razz:

Rover4545 - Nie Mar 10, 2019 11:36

Nie mogę tego linka otworzyć co podesłałeś :cry: Cos blokuje. Podasz nazwę tematu tego posta to wrzucę w wyszukiwarkę? :mrgreen: .
Mam juz mapke zrobioną a spalanie teraz ~6.5l

barney79 - Nie Mar 10, 2019 15:03

To po co Ci przepływka jak masz mapkę już?O ile to mapa mafless.
[L-series po 00'] Remap bez przepływki & Dual mapping

iktorn73 - Sro Mar 20, 2019 12:59

Albo kup przepływkę,a raczej sam wkład,z innego auta np. Alfa Romeo 1.6 są takie same :) . Oczywiście te wkłady są stosowane w wielu autach.
Kozik - Czw Mar 21, 2019 14:04

barney79 napisał/a:
Zgłoś sie do Remiego na forum

przedwczoraj Remi wgrywał do mojego ciągniczka mapę właśnie omijającą przepływkę uszkodzoną i auto goni jak wściekłe oczywiście jak na ciągnik ;)

[ Dodano: Czw Mar 21, 2019 14:04 ]
Kontaktuj się z nim bo za dwa dni z Polski znowu wyjeżdża ;)