Zobacz temat - [R600sdi] problem z PK
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600sdi] problem z PK

ROVER620Di - Czw Mar 14, 2019 08:58
Temat postu: [R600sdi] problem z PK
Witajcie klubowicze,
Poosiadam Honde Accord z silnikiem 20T2N. Z tym silnikiem miałem już do czynienia z moimi 2 poprzednimi autami tj. Rover 600 RH i Rover 400 RT. Jestem zadowolony z tego silnika gdyż wszystkie problemy idzie rozwiązać tradycyjnymi metodami natomiast teraz mam problem z piskiem którego się nie mogę pozbyć a topie majątek.

Piski na początku wydawały sie jako zurzyty pasek po wymianie paska nie ustąpił.
Stwierdziłem że może to problem z Alternatorem niestety po wymianie alternatora dalej to samo
Trzecie podejście to była pompa wspomagania wczoraj ją wymieniłem i dalej to samo
tj. piszczy ale pisk się zmienił jak wcześniej piszczał i wraz ze wzrostem prędkości cichł tak teraz jest odwrotnie .
Potrzebuje pomocy bo nie wiem gdzie leży problem dodam jeszcze że to to ACCORD VI z A/C

slax - Czw Mar 14, 2019 14:50

Takie strzały na oślep są po nic, zdejmij paski osprzętu i odpal auto. Przynajmniej będzie wiadomo czy hałasuje coś z osprzętu czy sam silnik
Remigiusz - Czw Mar 14, 2019 22:08

Obstawiam napinacz ze się kończy :-D Jedziesz szybciej albo wolniej to albo znika albo się pogarsza i przy skręcaniu tez dziwnie piszczy :-D

Ale dodam ze wystarczy zobacz jak bardzo lata napinacz jak silnik odpalony jest i czy pasek równo idzie po rolkach i wszystko będzie jasne.

ROVER620Di - Czw Mar 28, 2019 12:46
Temat postu: Piski paska PK
Dzięki chłopaki rozwiązałem problem, napinacz był rozwalony metodą prób i błędów doszedłem do tego dzięki za podpowiedzi :mrgreen: :o