Zobacz temat - Witam wszystkich serdecznie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam wszystkich serdecznie

szymonenek - Nie Kwi 07, 2019 08:23
Temat postu: Witam wszystkich serdecznie
Witam na forum ,przeglądam od jakiegoś miesiąca odkąd stałem się posiadaczem Rovera 45 2.0 iDT . Auto w fazie porządnego remontu.Kupiłem trochę zaniedbane .Szkoda się zrobiło wozu :mrgreen: Kolega zastanawiał się czy nie oddać na złom :P
MD - Nie Kwi 07, 2019 13:12

Cześć, dzień doooobry! Dobrze wiedzieć, że ktoś o te autka dba, bo coraz starsze i coraz mniej. :D Oby się odpłacił dobrą eksploatacją za tę troskę.
Xakari - Pon Kwi 08, 2019 00:46

Witam, życzę powodzenia i cierpliwości podczas eksploatacji Roverka :)
szymonenek - Pon Kwi 08, 2019 21:25

Powiem szczerze że przy tym nakładzie napraw cierpliwość pomału się kończy . Na szczęście kupiłem auto bardzo tanio i wszystko robię sam. :mrgreen:
tommasino - Wto Kwi 09, 2019 01:50

szymonenek, Witam Ciebie!
Do Roverków trzeba cierpliwości. Nie sa to nowe maszyny. Ale z drugiej strony jakie to są dostojne auta :serce2: :serce2:

Życzę wytrwałości i samych powodzeń w doprowadzeniu Roverka do świetności.
Zarzuć fote z furą :)

A co mogę jeszcze zasugerować to przydałby się u Ciebie znaczek ze statusem klubowicza :razz:


pozdrawiam!

szymonenek - Sro Kwi 10, 2019 09:27

Foty można w tym wątku ? Co trzeba zrobić żeby dostać znaczek ?
MD - Sro Kwi 10, 2019 09:36

szymonenek, możesz założyć temat o swoim samochodzie w tym dziale, ale i tu fotki bez problemu wrzuć.

A znaczek dostaje się za opłatę składki klubowej. Bez tego auta się psujo! :D

tommasino - Sro Kwi 10, 2019 13:29

MD, do tego dostaniesz też inne gadżety. Między innymi również wlepę klubową na auto, kartę klubowicza, itp.

Poza tym co najważniejsze wspomożesz klub finansowo.

szymonenek - Pią Kwi 12, 2019 23:47

Jak skończę prace nad autkiem to zamieszczę parę fotek z przebiegu napraw.Czeka mnie jeszcze wymiana tulei w tylnym zawieszeniu.Ogarnięcie termostatu,głośnej pracy silnika (szczególnie rano).I naprawa podsufitki.Wyciągał ktoś może podsufitkę w sedanie ? Wyjdzie bez wycinania szyby?
Malignus - Sob Kwi 13, 2019 00:32

Temat zakładaj już dziś.Co się da uwieczniaj fotograficznie.Przyda się potomnym :mrgreen: Może ktoś kiedyś skorzysta
MD - Sob Kwi 13, 2019 11:44

szymonenek, powinna wyjść tylnymi drzwiami, jak się odpowiednio pochyli przednie fotele. Tak się zazwyczaj robi.
tommasino - Sob Kwi 13, 2019 11:50

Troszkę mogą Ci się zagiąć rogi przy osłonach słupków przednich ale da się. Dokładnie tak jak pisze MD.

Musisz poodkręcać wszystkie rączki, słoneczniki, lampka przód.

szymonenek - Nie Kwi 14, 2019 16:33

Dzięki Panowie.Będę wyciągać fotel kierowcy bo mam pourywane mocowania w podłodze,trzeba wyspawać nowe,wtedy wyciągnę podsufitkę ale to raczej będzie po świętach.Szykuje się do założenia tematu o moim roverku. Będa tam między innym foty z naprawy podłogi :mrgreen: